Wpis z mikrobloga

@Eustachy_goli_pachy:
Dopiero będę wyjaśniał temat, @PurpleHaze
Chyba ta opłata handlowa co niby była AUTOMATYCZNIE przedłużana, ale daj spokój, zamiast zostawić, jak było to oczywiście chcą cię wydymać, ehh, kraj z dykty
Widziałem wczoraj kilka artykułów na ten temat, ale ja rzadko odbieram pocztę
Dla mnie w ogóle jest nie pojęte, jak można coś przedłużać bez poinformowania o tym albo podpisania, to jest samowolka
@RAMBOnaBOSO: Ale na pewno dostałeś maila. Nie zmienili taryfy, tylko opłatę za obecną. Nie napisałeś/zadzwoniłeś, że chcesz inną taryfę to zostawili starą. Przecież było o tmy głośno na Wykop. W mailu też napisali wszystko. Nie chciało się zmienić to teraz płać. Nie wiesz, że to złodzieje. Będzie dla górników na 15stkę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@RAMBOnaBOSO: a tak na poważnie to dzwoń do nich i próbuj zmienić tę taryfę, trzeba się zorientować na jaki okres w ogóle ci to wypisali i jaka grozi Ci kara przy zerwaniu umowy. #!$%@? mnie straszliwie, że w Polsce trzeba się znać na wszystkim i wszystko obserwować, tutaj nie tylko rząd, ale i firmy chcą Cię #!$%@? na minę, ech szkoda nawet strzępic ryja, a perspektyw żeby się coś zmieniło na
@Bury_Zenon:
Też będę próbował, najwyżej zadzwonię do UOKiK zapytać czy da się coś zrobić,
@Glikol_Propylenowy
Mail już poszedł, poczekam 2 dni i jak nie będzie odp. To będę dzwonić, już zapłaciłem tego 1k, bo nie miałbym prądu xD, a jak żyć bez wykopa []
Jak wyżej pisałem...też mnie wkur*** że każda firma chce cię wydymać np. Ubezpieczenie samochodu podobnie, telefony(chociaż to się chyba zmieniło)
Teraz
@RAMBOnaBOSO: bo dokładnie to samo mnie spotkało, i jeszcze zorientowałem się z miesiąc za późno. ale bez problemu zmienili cennik, skorygowali faktury tak jakby szło cały czas tym już zmienionym, wycofali się z tej nadmiarowej opłaty.
@stan-tookie-1: nie wprowadzaj ludzi w błąd bo to o czym mówisz to program "zwracamy różnice" i obowiązuje tylko wtedy jeśli umowę przepiszesz na taką z 3 letnim okresem obowiązywania. Jeśli byś chciał zmienić na taryfę sprzedawcy (bez dodatkowych opłat) to oficjalnego zwrotu nie zrobią chyba że się go wywalczy drogą reklamacji.

Innymi słowy, Tauron kupił Cię na 3 lata za Twoje własne pieniądze xd