Wpis z mikrobloga

Tutaj wcześniej często jest drążony temat powrotu. Nie wiem czy dostrzegacie ale pogłębiające się problemy psychiczne raczej taki scenariusz przekreślają. Sebastian to może co najwyżej wystąpić na kanale "Skrawki" na yt.
Każdy kto go obserwuje od dłuższego czasu chyba widzi jak pogłębiały się i uwypuklały tematy przez które urywał mu się kontakt z rzeczywistością czyli z fanami, licznymi fanami.
Nie mi to oceniać czy to złożony problem jakim jest depresja, pewna forma autyzmu czy fobie.
Sebastian pamiętaj, wiele ludzi jest w stanie wyciągnąć do ciebie rękę, jedyne co musisz to traktować nas jak równy z równym.
Sobie, wam i przede wszystkim tobie dedykuję ten kawałek
#dallasstudios #kamilsteinbach
zombine - Tutaj wcześniej często jest drążony temat powrotu. Nie wiem czy dostrzegaci...
  • 8
  • Odpowiedz
a co Ty #!$%@?. Problemy psychiczne itp.
Raczej #!$%@?, że daje dużo od siebie, stara się, a ojro mało.
Ludzi ponad 100, a 20ojro ciezko zrobić, szczególnie gdy tak się energię wkłada w ten #!$%@? stream, gdzie inni siedzą jak te #!$%@? i coś dukają pod nosem.
#!$%@?, że Ci sami widzowie co stream, a oglądają "na krzywy ryj" .do końca, gówno też i dając od siebie.
  • Odpowiedz
  • 3
@Lynsky: Nic nie wiesz i się wypowiadasz. Typowe. Wszedł robol do filharmonii i będzie muzyków uczył czytać nuty.
Jak jesteś tak ograniczony że widzisz wszystko przez pryzmat prostych bodźców w stylu "oni nie dajo", to już nie mój problem.
  • Odpowiedz
  • 1
@zombine byłaby pompa, to i by humor był.
wielki #!$%@? ekspert, bawi się w psychologa.
problemy życiowe, na czas streama, zostawia się na bok, I oddaje się temu hobby. A widząc frekwencję stałą, gdzie dając od siebie entuzjazm, I niejako dokładanie do "interesu", np: alkochol jakiś, sprzęt, prąd, to dobrze byłoby otrzymać jakieś wsparcie na to. za darmo umarło
  • Odpowiedz
  • 1
@Lynsky: Ty sobie zdajesz sprawę że w gąszczu takie konkurencji trzeba tego widza czymś zainteresować i zatrzymać a nie tylko "alkohol, sprzęt i prąd" i ładnie pachnieć. Plażo proszę.
Z mojej strony tyle bo widzę że z takim arcy-mongołem nie znajdę nici porozumienia.
  • Odpowiedz
  • 1
@zombine i widać właśnie, że jesteś tym. co na krzywy ryj oglądał.
To byłeś przyciągany na stream , co tydzień, razem z jakimiś +100 osobami, które regularnie się pojawiały.
wpadłoby w piatek/ sobote,jakieś 50/100 ojro +, I byłoby zajebiscie.

Widocznie lepiej mieć gimbusów za widzów, grać w #!$%@? cs'a, valoranta i inne gowno, bo starszy widz polski,na takim streamie jak DallasStudios, woli #!$%@? hajs, na piwo, wódkę itp, które wypiją, podczas streama,
  • Odpowiedz
@Lynsky: nie znasz seby jak myślisz, że skończył streamować tylko przez małą pompę, gdyby chodziło tylko o pieniądze to wróciłby już dawno temu bo doskonale wie, że po np. roku przerwy ludzie po powrocie zasypaliby go donejtami. tu ewidentnie chodzi o to, że seba chce coś udowodnić tym '#!$%@? z zakopu', jak powiedział że nie będzie więcej streamów to już więcej się nie odpali, tak samo mówił że nie zagra w
  • Odpowiedz