Wpis z mikrobloga

#rozowepaski #zwiazki
Pytanie do różowych w wieku do +-30 lat. Wolicie słodkiego, uśmiechniętego mężczyznę, z którym będziecie się dobrze bawić (1) czy zimnego, poważnego, który zawsze rozwiąże każdy problem (2)?

Ankieta

  • (1) 45.5% (30)
  • (2) 54.5% (36)

Oddanych głosów: 66

  • 14
  • Odpowiedz
@Mwv6: kolejny raz w ciągu ostatnich dni pytam dlaczego taki wybór, a nie 2 w 1? Kiedy trzeba to poważny, a kiedy trzeba to uśmiechnięty? Ludzie nie mają jednej emocji przypisanej na stałe, tylko przeżywają różne.
  • Odpowiedz
@Mwv6: no to ktoś pewnie preferuje takich, nie ma co szukać ogólnych zależności. Ja bym miała problem, bo mam dość koszmarne poczucie humoru, ale część kobiet funkcjonuje podobnie do ciebie.
  • Odpowiedz
@Mwv6 beznadziejna ankieta, bo nie wiem co dla twórcy ankiety znaczy „słodki mężczyzna” , „dobra zabawa”, „rozwiąże każdy problem”, „poważny”.

Wg mnie super mężczyzna to taki z którym można prowadzić trudne rozmowy na spokojnie bo on nie jest cholerykiem, razem planować życie oparte na podobnych wartościach i można z nim współdzielić hobby lub jakieś ulubione rozrywki.
  • Odpowiedz
trudne rozmowy na spokojnie


@Kitku_Karola: trudne rozmowy na spokojnie z kobietą...

Przecież to brzmi bardziej niewiarygodnie niż wystrzelenie dwóch czarnych gangusów w podrasowanym aucie w kosmos..
Skąd wróciliby cało xd
  • Odpowiedz
@Ulfric_Stormcloak jesli nigdy nie miałeś rozmów z kobieta na poważny temat tylko kłótnie z krzykami to współczuje, ale są kobiety co kochają spokój i spokojne rozmowy, są tez mezczyzni cholerycy którzy odpalają się na każdą głupotę zanim się ja omówi do końca. Zarówno kobiety i mezczyzni jakby popracowali nad komunikacja to byłoby łatwiej taki stan spokojnych rozmów osiągnąć.
  • Odpowiedz