Wpis z mikrobloga

W mediach społecznościowych 36 letnia Lindsay wydaje się być uwielbianą matką i żona gwiazdy futbolu, to tylko pozory, mąż złożył papiery rozwodowe po tym jak się dowiedział że żona ma romans z facetem z Karaibów, zaplanowała go zabić wraz z kochankiem.Jesteś facetem myślisz że masz kochającą żonę i trójkę dzieci, a ona postanawia cię zabić co z tego że macie małe dzieci, pewnie zrobiła to dla kasy mieli fajny domek na Bahamach #blackpill #p0lka #logikarozowychpaskow
sakiro12 - W mediach społecznościowych 36 letnia Lindsay wydaje się być uwielbianą ma...

źródło: 2023_07_30_15_55_57_225

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
@sakiro12: Żeby mnie z takim bambusem zdradzała też bym nasłał na nią hitmana.

Edit: jednak wiele jest takich pseudo chrześcijańskich rodzinek gdzie odwalają się zdrady i inne chore imby. Coś trochę jak jarmarczano-polskie katolstwo lubi sobie poharcowac po niedzielnej mszy.
  • Odpowiedz
@Runaway28 Osobiście najwięcej fałszu spotkałem właśnie stykając się z takimi "katolikami" którzy żyją na pokaz.

Wisienką na torcie była sytuacja w której pobożna panna zerwała ze mną w trakcie swej pielgrzymki ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@sakiro12: Pomijając temat finansów to niezła abstrakcja chcieć zabić swojego partnera rękami gacha zamiast się po prostu rozwieść. No ale lepiej być pocieszaną wdową niż rozwódką XD (pewnie chodziło o hajs głównie).
  • Odpowiedz
@Runaway28: Luzik:D ale oni mogą być protestantami, mormonami, agnostykami, demokratami(jest taki kościół w USA) więc ich religia totalnie nie ma znaczenia w tym przypadku. Tak więc celował bym raczej w archetyp ludzkiej natury niskiej moralności, odpowiedzialności i kalkulowania zysków i strat
Z fartem
  • Odpowiedz
@sakiro12: czy to na wykopie, czy poza nim dość często widzę/słyszę opinię p0lek (szczególnie tych niezbyt czarujących) o pociągających zagranicznych genach. Z czego prawie zawsze ci "atrakcyjni" cudzoziemcy wyglądają jak ten gość z artykułu xD

Ogólnie zauważyliście, że z "ciemnymi" zawsze kręcą się (nie obrażając nikogo) przeciętne kobiety? Nigdy nie widziałem, a bywam w stolicy dość często, żeby z mocno pigmentowatymi szła jakaś Juleczka 7/10 wzwyż. Raczej zawsze są to jakieś
  • Odpowiedz
Żeby mnie z takim ....... zdradzała też bym nasłał na nią hitmana.


@Runaway28: Super. Czyli teraz usiądziesz i będziesz bił obrażony piąstkami jak mały chłopczyk bo jednak okazałeś się mniej warty od niego żeby być ci wiernym? XDDDDDDDDDDDDDDDDD
  • Odpowiedz
@anonimek123456: Idąc tym tokiem myślenia każdy może zdradzać każdego tylko dlatego że przejdzie obok atrakcyjniejszej osoby. XD Jeżeli mieli układ że byli w związku zamkniętym to zdrada jest karygodna. Szczególnie z takim eeemmm ,,człowiekiem".
  • Odpowiedz