Wpis z mikrobloga

@Arstotzkaball: jak będziesz zaczepiać wiele lasek to w końcu trafisz na tą która to będzie miała w dupie. Ogarnij jakieś sporty/siłkę/barbera itp żeby wyglądać na tyle ile się da. Miałem na roku chłopa który był manletem ze 160 a co chwila jakieś szmule brał do chaty, a nie był specjalnie mądry ani urodziwy, po prostu był chamem pewnym siebie który się nie bał odrzucenia 30x i podbijał 31x :P .
  • Odpowiedz
@Arstotzkaball: Znajdź niższą od siebie - tak z 150 cm żeby miała. A potem się zastanów czego byś chciał w związku - jak ruchania, to jak koledzy pisali, bądź przemąrzałym chamem, poćwicz na siłowni, kup jakieś BMW za 15 koła minimum, zdziaraj się a jakieś gówniary i karyny będą się oglądać.
Jak do poważnych spraw to też popracuj żeby taką osobą przyciągnąć - ale to będzie inny zestaw cech - zresztą
  • Odpowiedz
Łej mam to szczęście że do 20roku życia nic nie roslem od 13 roku i nagle po 20 z 165 do 177 poszło nadal jestem niski ale dla mnie to już normalny wzrost i się nie przejmuje a i rodzina całą w granicach 160-165cm co dziwne ( ͡° ͜ʖ ͡°)ale u mnie gdzie mieszkam to bardzo dużo podobnych przypadków jest nawet większość, współczuję ci stary bo wiem jak
  • Odpowiedz