Wpis z mikrobloga

gram całe życie w wowa, kiedyś grałem o privach wotlk, później legion i powiem wam że całe życie miałem problemy z mechaniką bossów, nie potrafiłem sam sensownie wbić dobrego item lvl, w późniejszych latach kupiłem BOA i powiem że było tak se ale trochę pochodziłem po dungach, moze jeden raida ale zawsze to ja się #!$%@?łem pierwszy, nie wiedziałem jak uniknąć ataków bossów itp, no i oczywiście całe życie problem że brakuje tanka nikt nie chce tankować, później kupiłem SL który był bez patcha 7 miesięcy w pandemii, udało mi się praktyczne wszystko odblokowac ale itemlvl nadal był tragiczny, czułem się jak w classicu, parę mobów mnie zaatakowało to mu siałem się leczyć na wszystkie możliwe sposoby bo taki dmg dostawałem, problem z wbiciem i lvl też ciągle miałem mimo że troche wbiłem, gra po prostu sprawiała mi trudność, szczerze Classic jest prostszy niz Retail, ogólnie w Retailu przeraża i przytłacza mnie ilość contentu starego którego wiem że raczej nigdy nie nadrobie bo mi życia nie starczy, więc stąd pytanie: czy warto wrócić znow do WOWa i czy dam radę się w końcu nauczyć i ogarnąć co i jak w tej grze, wbic normalny ilvl, nie zdychac z nudow w oczekiwaniu na tanka i nie zdychac przy byle mechanice bossa?
#gry #wow #pytanie #rozkimna #worldofwarcraft #2023
  • 1
@karix98 mechaniki wciąż nie należą do wybaczajacych, choć obecny raid jest stosunkowo łatwiejszy od poprzednich. Sam wróciłem do gry w drugim sezonie SL po przerwie od Draenoru i gra dla mnie była nie do poznania. Powiem Ci - możesz zawsze zacząć sam grać tankiem. Plusy - nie musisz na żadnego czekać, sam zawsze jesteś sobie tankiem. Na M+ łatwiej o party jako tank. Granie tankiem jest o niebo prostsze niż DPS -