Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko227
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin

1303

W hutnictwie wrze. "Unijni urzędnicy doprowadzą do bankructwa firm"

W hutnictwie wrze. "Unijni urzędnicy doprowadzą do bankructwa firm"

W unijnym hutnictwie sytuacja jest coraz trudniejsza. Potrzeba szybkich i stanowczych kroków pozwalających unijnym firmom utrzymać rynek - mówi Przemysław Sztuczkowski, prezes Cognora i podkreśla, że problemy wynikają tylko z nierealistycznej polityki Unii Europejskiej.

VoxClamantisInDeserto
VoxClamantisInDeserto
VoxClamantisInDeserto
z
wnp.pl
dodany: 08.12.2024, 10:08:04
  • #
    uniaeuropejska
  • #
    gospodarka
  • #
    ekonomia
  • #
    europa
  • #
    hutnictwo
  • 150
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treści powiązane (5)

Info o czerwonej transformacji.
lucap01
z youtu.be
  • 12
Chiny mają 4-6 razy tańszą energię niż Europa (Zielony Ład), a hutnictwo potrzebuje taniej energii. Dobranoc.
Trado
z wykop.pl
  • 4

Komentarze (150)

najlepsze

VanGogh
VanGogh
08.12.2024, 10:22:21 via Wykop
  • 749
Europejskie huty upadną dzięki temu więcej zamówień będą miały huty zagraniczne, które są prawdopodobnie mniej ekologiczne. Czego nie rozumiecie? Europejskie elity uderzają we własnych wyborców. Czaskoski na prezydenta. Planeta sie pali.
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

sylwke3100
sylwke3100
08.12.2024, 10:45:25 via Wykop
  • 134
@VanGogh: Gorzej tylko jak potem będzie ciężko cokolwiek budować choćby przez wywindowane ceny z zewnątrz.
  • Odpowiedz
Yakotak
Yakotak
08.12.2024, 11:24:46 via Wykop
  • 68
@VanGogh: Raczej zachodnie kraje przenoszą swoje biznesy po za UE i czerpią dalej korzyści..To wszystko służy do kontrolowania i podporządkowania innych państw. Pożyczki, kredyty i dotacje to jak w Żyd...m Banku. Nowe podatki, eko i cały ten europejski syf...
  • Odpowiedz
Nic_tu_po_mnie
Nic_tu_po_mnie
08.12.2024, 10:38:01 via Wykop
  • 318
Co poza rozwalaniem gospodarek europejskich krajów przez ostanie lata robi UE? Wszystkie zamordystyczne ustawy Unii szkodzą w każdej dziedzinie gospodarki. Co tu się wyprawia?
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

s.....x
konto usunięte 08.12.2024, 11:46:52 via Wykop
  • 135
@Nic_tu_po_mnie: nie wiesz? Korupcja, lobbing, zdrada.
  • Odpowiedz
towarzysz_Jan_Winnicki
towarzysz_Jan_Winnicki
08.12.2024, 12:09:55 via Wykop
  • 65
UE nie służy obywatelom Europy - UE powstała aby służyć USA.
Każdy kryzys celowo wywołany przez UE jest zyskiem bankierów USA, np. KPO - to dług UE wobec USA - NA PROCENT!
Zapamiętajcie paradoks - banki USA najlepiej zarabiają na kryzysach a nie na na prosperity!

https://www.telegraph.co.uk/business/2016/04/27/the-european-union-always-was-a-cia-project-as-brexiteers-discov/
:
towarzyszJanWinnicki - UE nie służy obywatelom Europy - UE powstała aby służyć USA.
K...

źródło: Zrzut ekranu 2024-12-07 120622

Pobierz
  • Odpowiedz
bleblebator
bleblebator
08.12.2024, 10:34:44 via Wykop
  • 176
Bo taki jest dokładnie plan nazioli z brukseli. Zlikwidować przemysł i rolnictwo, uzależnić nas od socjalu i jak będziemy grzeczni, to będziemy dostawać miskę ryżu.
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

s.....x
konto usunięte 08.12.2024, 11:48:43 via Wykop
  • 34
@bleblebator: jednych komuchów pogoniliśmy, pogonimy i drugich, pytanie tylko kiedy ludzie pękną.
  • Odpowiedz
L.....0
konto usunięte 08.12.2024, 12:00:34 via Wykop
  • 97
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
rolnik_wykopowy
rolnik_wykopowy
08.12.2024, 12:25:39 via Wykop
  • 112
Po co nam huty, jak są w Chinach i Rosji?
Po co nam rolnictwo, jak jest w Ameryce południowej?
Co następne? Programiści do wykoszenia, bo są Hindusi?
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

buzderbuba
buzderbuba
buzderbuba
08.12.2024, 12:32:29 via Wykop
  • 44
@rolnik_wykopowy: nie zapomnij o inżynierach z Afryki ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
tsumik
tsumik
08.12.2024, 14:17:47 via Wypiek
  • 9
@buzderbuba sądząc po wyglądzie, to są bardziej inżynierowie górnictwa.
  • Odpowiedz
Squatlifter
Squatlifter
08.12.2024, 17:07:21 via Wykop
  • 86
Jak można niszczyć przemysł ciężki taki jak hutnictwo gdy stoimy w przededniu ciężkiej długotrwałej wojny? A stal jest niezbędna do produkcji uzbrojenia? Decydenci i wszyscy odpowiedzialni za to powinni trafić przed trybunał.
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

broncobill
broncobill
broncobill
08.12.2024, 20:05:41 via Wykop
  • 28
@Squatlifter: Jak na razie, cieszą się sporym poparciem uśmiechniętych.
  • Odpowiedz
ostatni_lantianin
ostatni_lantianin
ostatni_lantianin
08.12.2024, 23:21:18 via Wykop
  • 17
@Squatlifter: Trybunał Klaunów który ich uniewinni?
Ten europejski system jest jeszcze bardziej zgniły niż nasz polski k--------k gdzie politycy są bezkarni.
  • Odpowiedz
mementofinis
mementofinis
08.12.2024, 11:23:47 via Wykop
  • 81
Dajcie lewicy rządzić...a wszystko się rozleci:)
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

NocJestMistyczna
NocJestMistyczna
08.12.2024, 11:56:55 via Wykop
  • 21
@mementofinis: Na pustyni piasku zabraknie ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
Wenus_z_bialegostoku
Wenus_z_bialegostoku
08.12.2024, 16:15:00 via Wykop
  • 8
@NocJestMistyczna: przecież już jest problem z piaskiem
  • Odpowiedz
s.....1
s.....1
konto usunięte 08.12.2024, 10:13:14 via Wykop
  • 54
Huty podpalają planetę. Należy je przerobić na wytwórnię lodu. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

krzysztof-marcin
krzysztof-marcin
krzysztof-marcin
08.12.2024, 11:08:36 via Wykop
  • 53
Spoko chinole i amerykańce już zacierają ręce nad przejęciem rynków w UE a my mamy się cieszyć z zielonego ekowału!!!
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Darko69
Darko69
09.12.2024, 10:07:12 via Wykop
  • 4
@krzysztof-marcin: To dlatego że unią zarządzają sprzedajne baby. One myślą że metal sam wychodzi z ziemi gotowy do użycia a mięsko oraz mleko produkuje biedronka. Najgorsze co może być to dać kobietom wysokie stanowiska.

Niech jedzą ciastka! – słynna odpowiedź Marii Antoniny na wiadomość o pozbawionych chleba, buntujących się z głodu paryskich masach, przeszła do historii i przesądziła o negatywnym wizerunku królowej Francji
Darko69 - @krzysztof-marcin: To dlatego że unią zarządzają sprzedajne baby. One myślą...

źródło: minimaria

Pobierz
  • Odpowiedz
UmCykCyk
UmCykCyk
08.12.2024, 12:45:33 via Wykop
  • 42
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

ostatni_lantianin
ostatni_lantianin
ostatni_lantianin
08.12.2024, 23:23:26 via Wykop
  • 5
@UmCykCyk: Są różne deprawacje władzy.
Jednym się przestawia w mózgu bo myślą że wiedzą lepiej, ale oni przynajmniej wierzą że robią coś dobrze.
Euroelity zaś to przekupne oderwane od realnego życia świnie które są kupowane przez lobbystów. W zasadzie to od jakieś dekady UE w zasadzie niczym się na poważnie nie zajęła co by jakoś poprawiało gospodarkę UE, jest tylko zarzynanie się w imię zielonego ładu albo przymykanie oczu na
  • Odpowiedz
Darko69
Darko69
09.12.2024, 07:52:24 via Wykop
  • 3
@UmCykCyk: Są ważniejsze sprawy

https://www.rmf24.pl/fakty/swiat/news-ursula-von-der-leyen-po-stracie-kucyka-wypowiada-wojne-wilko,nId,6514626#crp_state=1
  • Odpowiedz
dziacha
dziacha
dziacha
08.12.2024, 15:35:24 via Wykop
  • 33
Ludzie żyjący z naszych podatków postanowili, że zrujnują Europę i jeszcze im za to zapłacimy xD a może Chińczycy też płacą?
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Harnol
Harnol
08.12.2024, 15:59:20 via Android
  • 12
@dziacha Możliwe że płacą więcej.
  • Odpowiedz
Darko69
Darko69
09.12.2024, 07:53:48 via Wykop
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 7
  • Strona 1 z 7
  • >

Hity

tygodnia

"Nie doprowadzilem do tej tragedii" Majtczak
"Nie doprowadzilem do tej tragedii" Majtczak
3331
mLicytacje licytacje komornicze
mLicytacje licytacje komornicze
2671
Good News: Ordynator zarabiał 2,5 mln zł. Stracił posadę.
Good News: Ordynator zarabiał 2,5 mln zł. Stracił posadę.
2443
Lekarz nowy rekordzista 0.4 mln zł miesiecznie pensji
Lekarz nowy rekordzista 0.4 mln zł miesiecznie pensji
2355
ON (Diesel) dziś na Słowacji 6,50 zł.
ON (Diesel) dziś na Słowacji 6,50 zł.
2195
Pokaż więcej

Powiązane tagi

  • #europa
  • #polska
  • #gospodarka
  • #ue
  • #neuropa
  • #usa
  • #4konserwy
  • #pieniadze
  • #ekonomia
  • #ekologia
  • #prawo
  • #eu
  • #rolnictwo
  • #heheszki
  • #niemcy

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking