Wpis z mikrobloga

@SwiatWedlugAndrzeja ale dźwignia nie ma znaczenia, liczy się wielkość pozycji. Miałem tam wsadzone 100$ x 20 gdy otwierałem pozycję, poszło odrazu w górę kilka procent, więc komfortowo się czułem, bo trend jest wzrostowy i rośnie z godziny na godzinę ( ͡° ͜ʖ ͡°) jak masz SLa w BE, to crank up leverage na maxa i zwalniasz kasę z marginu, a pozycja sobie chodzi.
@topanga: zrealizowana pozycja ma napisane "x125" czyli uprawiasz hazard na dźwigni x125, albo ryzykujesz wiekszym kapitalem i wtedy Twoj zysk to nie jest 590% - mozesz wybrac tylko jedno. Sam napisales "mialem tam wsadzone 100usd x20" - 90usd na plus ze 100 usd to 90% nie 600%.
@mazaken xD kolego, widać, że jesteś nowy, ale to wporządku. Zysk to 570% z 17.14$. Na początku użyłem dźwigni x20 i większego mariginu, 171.4$, ale gdy miałem stop lossa w breakeven, zwiększyłem ją maksymalnie, dzięki temu odzyskałem pieniądze włożone w pozycję kiedy ta była zabezpieczona przed stratą. Czyli zarobiłem trochę więcej niż 50%, ale po co rozmawiać o procentach, skoro wynik w USDT jest podany na tacy? A, no tak, chciałeś mnie
Zysk to 570% z 17.14$. Na początku użyłem dźwigni x20 i większego mariginu, 171.4$,


@topanga: czyli zaryzykowales 171usd, ale uwazasz ze zysk trzeba liczyć od 10x mniej xD?
@mazaken wcale nie 90%,bo niecałe 3% złapałem, a ta cała kłótnia jest bez sensu i szukasz awantury na siłę, jak chcesz się przekomarzać dalej ile wyciągnąłem z rynku, to ostatecznie powinnismy uznać, że wybrałem niecały 3% ruch, kiedy ty się czepiasz, że wcale nie zarobiłem 600% tak jak mówi mój obrazek, bo inicjalne wpłaciłem 100$, ale gdybym inicjalne wpłacił te 17$ to nie byłoby problemu! Ale że wpłaciłem na początku 100, to
@topanga: nie, po prostu 90 usd z 100usd ktore zainwestowałes to 90% i matematyki nie oszukasz. A to, ze "nic by sie nie stało" - xD. Inwestowanie to ryzyko to ze "moglbys wplacic mniej i tez by sie udalo" to najzabawniejszy sposob liczebiabstopy zwrotu jaki widzialem :D
@mazaken nigdy nie ryzykowalem całego 171, bo przed odpaleniem pozycji ustawiam sobie mechanicznego 1% SLa w razie gdyby rynek się zawalił, więc nie, błąd kolego
@mazaken ale marigin pozycji to był 17$, więc zarobiłem z tego 560%~, bo po 10minutach od odpalenia nie było w niej 100$, tylko 17$, reszta pieniędzy była już gdzieś indziej, więc to wciąż 560%~ ostatecznie ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
@mazaken ryzykowałem nie więcej niż 40$, także wciąż to był dobry trade wyciągając 96$. EoT, a Ty na siłę szukasz problemu, którego nikt inny nie widział. ( ͡º ͜ʖ͡º)