Wpis z mikrobloga

Dziewczyna z która znam sie od około 4 miesięcy pod koniec ostatniego spotkania powiedziała, że sie we mnie zakochała. Czy to znaczy że mnie kocha? Pytam bo nikt mi nigdy tak nie powiedział. Nie wiem też czy to może nie był chwilowy przypływ emocji i szybko jej to minie. #zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski
  • 15
  • Odpowiedz
Nie, nie oznacza to że Cię kocha, tylko że się w Tobie zakochała. To nie jest to samo.
Jeśli będziecie razem i opadną "motylki" po paru latach, a ona dalej będzie chciała z Tobą być i będzie czuła więź, chciała się Tobą opiekować, chciała realizować plany dotyczące wspólnej przyszłości, itd. to wtedy będzie oznaczało, że Cię kocha.
  • Odpowiedz
@soshiu: Ludzie różne głupie rzeczy mówią, piszą, robią... 0 pomyślunku i odpowiedzialności w dzisiejszych czasach. Jakaś plaga infantylizmu nastała.
  • Odpowiedz
@soshiu: dla związku na początku lepsze zakochanie niż kochanie.
Mądry facet jeśli wiąże z tym poważne plany to to wykorzysta bo to świetne paliwo dla związku.
Mądry facet jeśli nic do niej nie czuję to to teraz skończy żeby nie skrzywdzić dziewczyny.
Mężczyzna k7rwiarz to wykorzysta na ruchanie żeby później zostawić dziewczyne z depresją.
Kim jesteś?
  • Odpowiedz
  • 0
@szynszyla2018: obawiam sie, że ten trzeci :/ Chociaż seks nie jest dla mnie priorytetem. Ale mam problemy z emocjami, unikajacy styl przywiazania itd I może to być postrzegane jakobym był narcystycznym psychopatą bez serca
  • Odpowiedz