Wpis z mikrobloga

#tinder Moj znajomy zrobił sobie wolumetrie twarzy kwasem hialuronowym wcześniej na Tinderze zainteresowanie prawie,ze zerowe a teraz rucha sobie jakaś pannę typek wydał na to około 7 tysięcy wraz z lipoliza podbródka jak widać medycyna estetyczna może zdziałać cuda.
  • 17
  • Odpowiedz
  • 0
@Invisiblinio: Nawet sie nie spodziewałem ze z okrągłej mordy można zrobić kwadratowa szczękę i wyszczuplić podbródek,ale cena dość spora niestety jak dla mnie.
  • Odpowiedz
  • 0
@davidero69: Katowice ale jaki lekarz to ci nie powiem,bo musiał bym sie go zapytać ja tez sie zastanawiam zeby iść,a ty sie znasz na tym mordo ile tego kwasu trzeba zaaplikować zeby widzieć efekt?
  • Odpowiedz
@Boss477: medycyną estetyczna to obecnie najlepsza inwestycja w siebie.

Lepsza od jakiś kursów czy szkoleń, bo dzięki lepszemu wyglądowi lepiej go zwykli ludzie będą traktować, nie tylko szmule z tindera
  • Odpowiedz
  • 0
@pamareum: No dlatego sam sie chyba zdecyduje na ten zabieg z tego co wyczytałem z necie to 1 ml kosztuje w granicach700 zł a co do kursów tańca to ja mam #!$%@? w takie cos jak ktoś jest zaniedbany i zle wyglada to nic mu to bieda pozdrawiam cie.
  • Odpowiedz
Potwierdzam, że wolumetria to najlepszy sposób na upgrade twarzy. Najlepsze, że inni ludzie nie są w stanie powiedzieć co było robione, bo zmiana jest zbyt subtelna.

Ludzie nagle po prostu zaczynają mówić, że lepiej wyglądasz i się pytają czy się wyspałeś czy coś.

Jedyny problem to, że trzeba to ponawiać raz na jakiś czas i że to nie jest tanie. W Poznaniu 1500 zł za ml u legitnego lekarza to norma. Bałbym
  • Odpowiedz
@janburner @Boss477 to prawda, raz wydac ileś k na zabieg to nie problem, tylko tu co rok-poltora trzeba powtarzac zabieg bo kwasik uchodzi z mordy. Sama wolumetria to z polowa tej kwoty, wiec dla mnie warto
  • Odpowiedz
  • 0
@splitzy: Widzę ze tutaj dużo ludzi ma pojęcie o tym specyfiku a jeżeli ktoś robił naprzyklad miesiąc temu zabieg to może go powtórzyć drugi raz po takim czasie?
  • Odpowiedz
Kazdy zabieg medycyny estetycznej ma sens, o ile jest robiony przez kogoś kto się zna + jeśli ma się kasę na to, żeby takie zabiegi powtarzać powiedzmy +/- raz na rok; w zależności od tego, jak jest zalecane. Trzeba tylko pamiętać, żeby nie oszczędzać i rzeczywiście znaleźć specjalistę. Nie trzeba od razu na prawo i lewo się tym chwalić, a tak jak ktoś wyżej napisał - efekty są tak subtelne, że nie
  • Odpowiedz