Wpis z mikrobloga

@aarahon: no tak, powinni dać się jej #!$%@?ć i olać wezwanie psychiatry do niestabilnej emocjonalnie, leczącej się psychiatrycznie pijanej baby
i oczywiście relacja takiej niestabilnej emocjonalnie i pijanej osoby jest w pełni wiarygodna xD
a słynne przysiady niczym z pasty o soli do zmywarki to równie dobrze można tłumaczyć tym, ze coś sobie w gacie /. do dupy mogła wsadzić, czym się zabije.
@Stabilizator: To nie ważne, że jest jakaś tam aktywistka, myślę, że tylko dlatego nie wstydziła się tego dać dalej i pokazać szerszej publiczności. Policja zachowała się haniebnie i może to spotkać każdego, więc o to jest afera. Ona nie nakłoniła tych policjantów do takiego happeningu, tylko to się stało naprawdę, więc o to jest afera i mimo, że popieram konfe, tak będę tej Joanny bronił, mimo, że osobiście dla mnie cała
ale to nie zmienia faktu jak z nią postąpiła policja


@haabero: @i-marszi: nooo trochę zmienia. Mówiła, że tak ją potraktowali, ze względu na aborcję. NIe zająknęła się, że groziła, że się zabije tabletkami i że była pijana i jest chora psychicznie pod opieką lekarza. Nie mówiąc o tym, że jest zawodowym aktywistą i to było dwa miesiące temu i teraz o tym mówi. Policja postąpiła słabo, bo powinni mieć zezwolenie
no nie, nie widziałem żeby komuś kto próbuje popełnić samobójstwo kazali kucać w majtkach zanim go zgarnął do szpitala.


@aarahon: W ilu takich akcjach brałeś udział? Osobę chorą psychicznie jak tutaj zabezpiecza się przed popełnieniem samobójstwa. To było słabe głównie ze względu na laptop i komórkę, a jeśli chodzi o przeszukanie powinni powiadomić o tym, ale to nie jest tak, że praca z chorymi to bajka, różne rzeczy odwalają. Stąd m.
pod kątem substancji, którą mogla spożyć, żeby popełnić samobójstwo, więc przeszukanie miało na celu zabezpieczenie ją przed próbą samobójczą. Gdyby sobie w majtkach jakies tablety schowala i polknela w kiblu, to wtedy bys pisał, ze policja #!$%@?, bo niedopilnowala xd


@iustus_ultimus: no dobrze, to czemu nie jest to standardowa procedura podczas zatrzymań?
no tak, powinni dać się jej #!$%@?ć i olać wezwanie psychiatry do niestabilnej emocjonalnie, leczącej się psychiatrycznie pijanej baby


@FrasierCrane: no na pewno nie powinni interweniować w sprawie posiadania substancji niedozwolonych a pod kątem możliwego samobójstwa.