Wpis z mikrobloga

Spotykałem się z taką Anetą. Fajna dziewczyna i liczyłem ostatecznie na związek ale bardzo pędziła w tej relacji. Zapytałem o to, jak to spowolnić, ale nie zakańczać jednego speca od relacji, z YT. Poniżej pierwsza lekcja, która w promocji była za 79 zł XD. Aneta niestety nie doceniła i tyle ją widziałem.
#tinder

t.....w - Spotykałem się z taką Anetą. Fajna dziewczyna i liczyłem ostatecznie na zwi...

źródło: temp_file8114060472447729790

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
@tekserew: w takiej sytuacji masz dwa wyjścia - iść na żywioł i pędzić razem z nią, dać się ponieść i zobaczyć co będzie. Jak ma jebnąć to jebnie, niezależnie od tempa relacji.

A mogłeś z drugiej strony po prostu jej to powiedzieć - Aneta, jest super wszystko fajnie, ale dla mnie trochę za szybko, zależy mi na tej relacji, ale nie chce pchać do przodu na siłę, bo boje się,
  • Odpowiedz
@tekserew: 80zł za poradę miłosna? A ja debil chodzę do roboty na etacie. Co do porady to zajebista. Wybacz Żabciu ale mam inną pannę jeszcze na Twoje miejsce więc czekaj grzecznie aż zdecyduje która ma głębsze gardło i robi lepsze schabowe. Odezwę się z wyrokiem za 7 dni roboczych kotku. Dobra #!$%@? na chatę wziąć prysznic bo za godzinę tą 2 będę sprawdzać, Pysiu.
  • Odpowiedz
@tekserew: pierdu pierdu srutututu ciągnął trener gacie w drutu. Byle frajer może takie coś robić tyle że nigdy bym nie przypuszczał że znajdzie się desperat co by potrzebował takiego czegoś
  • Odpowiedz