Wpis z mikrobloga

#wojna ja się dziwię że ruscy co są doświadczeni w sztuce wojennej zapomnieli o podstawowej zasadzie ..... Nie ważne z jakimi siłami zaczynasz ale czy dasz radę utrzymać stan odtwarzana sił..... Czyli jak stracisz czołg czy śmigłowiec lub samolot to czy możesz go bardzo szybko w miarę zastąpić nowym oraz pilotem ..... Bo wojnę wygrywa ten kto trzyma się na nogach. Choć wiem że gdyby nie pomoc NATO to Ukraińcy leżą i kwiczą. Ale NATO jest na tyle mądre że pomyslało o odtwarzaniu sił i naprawiają lub zastepują stracony sprzęt , szkolą ludzi. Za to szojgu płaszczy się przed kimem i dej dej ammo bo mam chorą operacje specjalną
  • 6
II wojna światowa


@RadzieckiSnajper: wtedy robili to samo co teraz i działało. Po prostu mieli farta i skumali się z bogatym dzieciakiem na dzielni.

Wojna w sowiecko-afgańska


@RadzieckiSnajper: przecież ja przegrali, podobnie jak wcześniej Brytyjczycy, a potem Amerykanie. Ruscy są zbyt głupi żeby nie nauczyć na własnych błędach.

wojna w Syrii


@RadzieckiSnajper: oni grali tam na kodach, lotnictwem przeciw pastuchom. W sumie ta wojna może być nawet źródłem niepowodzeń
@rzuf22: sowiecka doktryna wojenna zakładała waleniem najpierw głowicami taktycznymi w siły wroga a potem dobijanie tego co zostało na polu i umieranie na chorobę popromienną ... Jak oni chcieli walić taktycznymi 300 metrów od swoich czołgow ( ͡º ͜ʖ͡º)