Wpis z mikrobloga

Mam już dość problemów w mieszkaniu i zastanawiam się nad sprzedaniem mieszkania z istniejącym problemem przecieku. Tak czy siak planowałem sprzedać ale te bujanie się z naprawą, szukanie fachowców... mam tego dość

Co prawda nic mega strasznego ale robią się plamy za szafką w łazience i muszę co jakiś czas wypychać szmatami. Problem trudny do zdiagnozowania bo dach jest balastowy i pewnie trzeba by ściągać z niego kamyczki, płytki itd, generalnie koszty, czas i nerwy żeby przywrócić wszystko do porządku. Wspólnota nie ma kasy bo niedawno był inny remont.

Myślicie że znajdzie się potencjalny chętny kupujący który za zniżkę powiedzmy 5-10% przejmie problem i zajmie się resztą czy nie ma opcji aby się udało sprzedać takie mieszkanie bez dużej obniżki?

#nieruchomosci #mieszkanie #remontujzwykopem #remont
  • 3
@PfefferWerfer: no ja wiem wiem, mogę też ciągnąć odszkodowania itd. Tylko szkoda mi nerwów, zastanawiam się czy są ludzie którzy za odpowiednią zniżkę będą gotowi właśnie w taki sposób się bujać z ludźmi
@elvp: A nie lepiej poświęcić odrobinę czasu na zgłoszenie, a potem sprzedać z mniejszą zniżką, bo "co prawda cieknie, ale sprawa jest w toku, zainteresował się nadzór budowlany i niedługo problem będzie rozwiązany"? ( ͡° ͜ʖ ͡°)