Wpis z mikrobloga

Pytanie do mirabelek i mirków z tagu #pcmasterrace i specyficznie #krakow

Mam do sprzedania używanego dosyć mocnego kompa z kartą rtx 2080 ti oraz używaną kartę rtx 3090 bo wymieniłem cały sprzęt do grania na taki z wyższej półki.

Jako że nie mam już gwarancji podzespołów a ludzie pewnie boją się kart kopiących krypto (czego ja nie robiłem ale i tak nikt nie uwierzy) to szukam jakiegoś sklepu komputerowego lub serwisu gdzie pracownicy sami sobie przetestują i sprawdzą że wszystko jest ok i odkupią sprzęt.

Mogę dosyć mocno upuścić cenę w porównaniu z cenami rynkowymi bo tak jak mówiłem nie zachowałem żadnych gwarancji.

Znacie / możecie polecić jakiś sklep / serwis który zajmuje się takimi usługami?
  • 13
  • Odpowiedz
@scriptkitty: możesz do sklepu jakiegoś dać jak mówisz albo sam sprzedać w Krakowie lokalnie bo duży rynek wewnętrzny plus zawsze może ktoś cię znaleźć z powrotem i oddać kartę jak coś jest nie tak z opisem
  • Odpowiedz
szukam jakiegoś sklepu komputerowego lub serwisu gdzie pracownicy sami sobie przetestują i sprawdzą że wszystko jest ok i odkupią sprzęt.


@scriptkitty: xD Nie ma czegoś takiego.
  • Odpowiedz
  • 1
@teraz_z_kontem: ASUS TUF Gaming RTX 3090 OC 24GB

Sprawdzałem ceny na OLX i Allegro przed chwilą, używki chodzą za 4000 zł. Jako że nie mam gwarancji mogę obniżyć cenę powiedzmy o 25% i dać kilka dni na przetestowanie i ewentualny zwrot.
  • Odpowiedz
  • 0
@Own3de: Dzięki. Też mnie to trochę dziwi, że karta tak trzyma swoją cenę, ale widocznie jednak klienci wolą dopłacić do szybkiego raytracingu. Sam ostatnio kupiłem 4090.
  • Odpowiedz