Wpis z mikrobloga

Tak sobie patrzę na to #diablo4 i kompletnie nie mam ciągot, żeby to kupić. Z jednej strony to po prostu #diablo, lubię ten świat i w ogóle, ale z drugiej gameplayowo dla gracza takiego jak ja to to nic nie oferuje.
Dwójkę kompletnie uwielbiam za to, że mogę odpalić sobie nową grę, nową postacią, non stop czuć rozwój tej postaci ( a nawet wczuć się nieco w tą fabułę). Jak wypadnie mi jakiś fajny przedmiot to autentycznie się tym ekscytuje i mogę na nim przeczołgać się nawet przez 2 rozdziały. Gra stanowi jako takie wyzwanie, nie jest totalnym samograjem, pokonam Baala i mogę sobie przejść grę jeszcze raz, tą samą postacią na wyższym poziomie trudności. Ale z tego co napisałem to najważniejsze - czuję ekscytację lootem i rozwojem postaci. Podobnie jest jeszcze w tej jedynce (ale tutaj poziom trudności jest dla mnie za hardy, nie mniej też eksploracja tych lochów jest jeszcze bardziej absorbująca) .
No i jest #diablo3 które totalnie mnie nie potrafi zaangażować, poziom trudności to jakieś xD. Zaznaczam, że jestem graczem, którego niekoniecznie interesuje endgame, co sama rozgrywka. Jak sobie wybiorę zwykły poziom trudności to gra to samograj, jak za wysoki to jednego zombie biję minutę. Loot jest dostosowany do naszego poziomu i jest go od groma, więc nie ma sensu się za bardzo skupiać na tym co wypada. Fabuły nie pamiętam, klimatu nie pamiętam. Meh.

No i jest coś co by mnie miało przekonać teraz do czwórki? Jak te moje główne zarzuty to są chyba powielone.
  • 4
  • Odpowiedz
@plasq: Wczoraj natrafiłem na Quaza na YT który uważa wręcz odwrotnie. Grafika w D3 bajkowa, poprzednie części nie sprawiały, że twardniał, a czwórka wciągnęła go na amen. Tak więc ilu graczy, tyle opinii. ogarnij filmik u niego na kanale a nuż cię przekona.
  • Odpowiedz
@plasq: sorry gościu, piszesz że loot mało interesujący po czym na końcu dodajesz że wypada go tak dużo że nie warto sprawdzać xD

W D4 też możesz się przeczołgać nawet 20 lvli na dobrych portkach bądź rękawicach, ale to trzeba chcieć grać w grę. Sorry ale jak komuś się nie chce sprawdzać loota w grę arpg to jest downem xdd
  • Odpowiedz