Wpis z mikrobloga

@uefaman: ludzie próbują usprawiedliwiać swoją nieporadność życiową tymi słowami. O wiele łatwiej jest powiedzieć "mam autyzm nie potrafię tego", zamiast "muszę nad tym popracować by się w tym poprawić".
  • Odpowiedz
chyba się troszkę nie zrozumieliśmy i doszło do nieporozumienia. autor napisał "moda na autyzm i bycie w spektrum". co to znaczy? może to oznaczać dwie rzeczy; 1, albo dzbanów, którzy tłumaczą swoją nieporadność właśnie tymi słowami co jest bardzo częste, albo 2. zdiagnozowany autyzm.
@szzzzzz: myślę, że autyzm to nie wybór. do czego zmierzasz?
@choochoomotherfucker: wiem o tym
  • Odpowiedz
@szzzzzz: czekaj czekaj czekaj. odnosisz się teraz do rzeczywistości, czy internetu? jesteś 8 lat na tym portalu i chcesz mi powiedzieć, że nie przeleciały ci wpisy typu "ej bo ja chyba mam autyzm, bo nei potrafię rozmawiać z kobietami", "ej czy to autyzm? bo nie potrafię zapanować nad nałogiem" xd? rozumiem, że założyłaś(błędnie), że mówiłem o rzeczywistości? trochę nie rozumiem do czego zmierzasz xd
  • Odpowiedz
@uefaman: Bo to takie łatwe wytłumaczenie. Lenistwo zwykłe oraz popularyzacja zjawiska. Ja jestem pewnien że wiele ludzi przejawia choćby jedną cechę autystyczną, ale już będę siebie nazywać autystami. Ludzie chcą swoją nieudolność tłumaczyć wszystkim... jestem debilem i nieukiem - pewnie mam to. Jestem ćpunką pewnie z powodu tego i tego - i tak se mogą dalej żyć ze swoim gównem bo mają wytłumaczenie.
  • Odpowiedz