Wpis z mikrobloga

Chciałby ktoś kto mieszka w Bielsku Białej trochę podpowiedzieć czy jest sens pchać się w mieszkanie na Osiedle Złote Łany? Jak wygląda sprawa ze średnimi rachunkami w BB?

#bielskobiala
  • 11
  • Odpowiedz
@Justyna712 @Wamp0302 miałam sklep przy ulicy Jutrzenki, patologi, meneli i złodziei było od groma. Z drugiej strony to duże osiedle, wiec procentowo to może nie być aż tak dużo. Mnie zrazili i w życiu bym tam nie chciała mieszkać. Raz widziałam ruchajacych się meneli na schodach. Podziękuje.
  • Odpowiedz
Mieszkam od 8 lat i jestem zadowolony. Menele są jak wszędzie ale bez przesady jak inni sugerują że to jakieś skupisko meneli...
  • Odpowiedz
  • 0
@Winden: a jak oceniasz tę dzielnicę pod względem nie wiem komunikacji, "rozrywki", tanich barów dojazdu do większych sklepów? Bo ja to ogólnie się przeprowadzam z drugiego końca PL i mało co wiem.
  • Odpowiedz
@Wamp0302 masz blisko Gemini park, blisko wylot na góry, blisko na express żeby gdzieś wyskoczyc.
Wpisz sobie po prostu w google maps i zerknij na region i wszystko będziesz mieć jasne. Nie jestem dokładnie z Bielska.
Według mnie duże osiedle jakich wiele bardziej na "boku" Bielska niż centrum.

pizzeria, kebab, Lidl, żabka itd.
  • Odpowiedz
@Wamp0302: Komunikacja bardzo dobra, sporo autobusów odjeżdża w każdym kierunku, w razie czego za kilkanaście zł jedziesz do centrum taxi. Pieszo pod ratusz też w miarę blisko bo jesteś w stanie tam dojść w 20minut. Rozrywki są typu pizzerie czy place zabaw jeśli masz dzieci, bardzo blisko jest do Bulwarów Stracenskich (zobacz w Google) bądź Gemini park. Ogólnie to ze Złotych łanów możesz się łatwo i szybko dostać w miejsca gdzie
  • Odpowiedz
@Wamp0302: mieszkalem 30 lat i jest całkiem ok. Patola w granicach średniej, z pewnością mniejsza niż na innych osiedlach w większych miastach.
W sumie to już w większości osiedle emerytów.
Zielono. 30-40 minut spacerem na pierwszą beskidzką górkę, tyle samo do centrum miasta. Blisko duże centrum handlowe, bardzo dobra komunikacja.
  • Odpowiedz