Wpis z mikrobloga

@mirko_anonim: Może nie aż tak drastycznie, ale fajnie jakby istniało miejsce, gdzie można poznać takie same osoby o takiej samej postawie życiowej. Aby osoby, które chcą uprawiać seks dopiero po ślubie, miały drugą połówkę, również czystą i z cnotą.

Kontrowersyjna opinia - ale nie każdy chce mieć drugą połówkę po ons, fwb, trójkątach itp xdd
  • Odpowiedz
@sberatel: meh, uwierz mi, że nie.
Dosłownie praktycznie każda para, zanim otrzyma sakrament małżeństwa już dawno uprawiali ze sobą seks, a potem nawet może do takiego ślubu nie dojść. Poza tym, zanim do takiego ślubu dojdzie, to obydwoje osoby, już dawno tej cnoty nie mają i to niekoniecznie stracili ze sobą.
  • Odpowiedz
@sberatel: Może kiedyś, teraz to rzadkość, aczkolwiek zdarza się, że są ludzie wierzący, dochowujący czystości do ślubu. Oddałbym wszystko by też tak było u mnie. Gdy byłem młodzieniaszkiem, też myślałem, że pierwszy raz to będzie z żoną po ślubie. Ale jestem facetem, który ma 34 lata i marne szanse na założenie rodziny. Gdybym czekał z tym do ślubu to pewnie nigdy bym się nie doczekał. Brutalna prawda. A lata mijają
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
✨️ Autor wpisu (OP):

Kontrowersyjna opinia - ale nie każdy chce mieć drugą połówkę po ons, fwb, trójkątach itp xdd


@Duszeczek: problem w tym, że taka osoba będzie szaleć i kręcić się na karuzeli #!$%@?ów/cip, a potem ci powie, że miała jednego dwóch partnerów. Jestem facetem i akurat u kobiet to łatwo zweryfikować - brak błony dziewiczej
  • Odpowiedz
Wszystkich uprawiających seks przed ślubem i poza małżeństwem powinno się kastrować mechanicznie.


@mirko_anonim: Co to znaczy "przed ślubem"? Jak ktos ma w dupie instytucje małżeństwa i nie planuje ślubu nigdy, to wtedy nie można mówić o "przed ślubem" i "po ślubie". xD

w ogole to 2/10 bo odpisałem.
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): Jeżeli ktoś wyznaje gorliwie swoją wiarę, która ma takie zakazy a je łamie to należy jej się potępienie. Jednak jak komuś koło wacka/waginy to lata, to co innym do tego? A jak stawiasz sprawę dla każdych to widać Tobie mózg amputowali ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  • Odpowiedz