Wpis z mikrobloga

#krakow
Hej, mam upatrzony samochód marki BMW ale mam kawałek do niego. Czy znacie firmę/osobę prywatną która robi usługę oględzin samochodu w okolicy Krakowa? Myślałem o autotesto ale opinie ma różne.
  • 10
@superz666: każda taka duża firma będzie mieć różne opinie, bo zleca oględziny różnym osobom. Ale możesz im zapłacić za wyższy pakiet, gdzie dodatkowo zlecą przejrzenie auta w serwisie.
Ja korzystałem z autotesto raz i byłem zadowolony.
@superz666: bimmercheck - najlepsi od BMW. Kazdy element, uklad zbada. Zna kazdy model na wylot, zna wady i nerralgiczne miejsca. Obleci tez cale z miernikiem lakieru, sczyta wszystko z kompa, modulu swiatel, sprawdzi w bazach. Ogolem dostaniesz tone zdjec z zaznczonymi wadami i caly raport o stanie kazdej srubki + wycene wstepna napraw na czesciach nowych i uzywanych
@goferek: ja bym nawet BMW z salonu odbierał z bimmercheck XD serio... Jak poczytasz jego profil na facebooku to zrozumiesz, ze nie tylko ja wpadlem na taki pomysl, a czasaim jak klient pozwoli to on wszystko wrzuca co mu wyszlo. Naprawde kopara opada
@goferek: ale swoja droga kiedys wzialem z olx losowego typa i kazalem mu pojechac sprawdzic golfa - ktorego pobieznie obejrzalem (ze nie ulepiony z trzech i jezdzil prosto) i tez dostalem za zdaje sie 300zl bardzo porzadny raport, kazdy fragment auta szczegolowo omowiony
@programista15cm: ej ale nie każdy jest świadomy że jest taka firma, a jeśli ktoś ma dobre opinie na temat innej to chyba może o tym napisać, czy nie? Czemu się tak zdenerwowałeś :D