Wpis z mikrobloga

@beer_man: Jakie malo odmian? Co ty gadasz? Mango Kush, Pink Kush, Scout Girl Cookie, Master Kush, Jack Herer i teraz White Widow. 6 odmian to malo dla Ciebie? Tyle samo albo mniej masz od Aurory.
  • Odpowiedz
@ExtraPensja: Ja wiem, że w teorii są, ale mówię o dostępności w aptekach bo z tym było miesiąc temu ciężko, a nie mieszkam na prowincji, mogło się zmienić przez ten czas. Jak ostatnio kupowałem to były tylko 2 odmiany do tego się odnoszę.
  • Odpowiedz
@beer_man: Aaaaa, to nie skumalem. A co ty normalnie sobie jeszcze w aptece wybierasz odmiane jaka chcesz? Jak o robisz? Kazesz babie pokazywac jakie maja opakowania czy co? Nie robia problemow?
  • Odpowiedz
@ExtraPensja: Nie, dzwonię wcześniej do apteki i pytam jakie odmiany mają, a później na miejscu proszę o konkretną.
Ale wcześniej sprawdzam dostępność na stronach typu gdziepolek
  • Odpowiedz
@beer_man: W ten sposob. A ogarniaja w aptekach jak sprawdzic odmiane s labu? Bo jak chodze po leki to mam wrazenie ze nie bardzo wiedza co to za lek i sprawiaja wrazenie ignorantow. S lab, jest s lab, 18%, jest 18% czego jeszcze Pan chce?
  • Odpowiedz
@ExtraPensja: U mnie w aptece są całkiem ogarnięci i bez sprawdzania w systemie babka wiedziała jakie ma odmiany, ale to pewnie zależy od apteki, chociaż w systemie muszą sprawdzić, w końcu lek jak każdy inny ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@Dyspenseria: s-lab tym gównem to króliki karmić albo w piecu palic. white widow? miesiąc temu lansowali się (wy ich po części tez) ze odmiana jean guy to jeden z wspólnych fenotypów white widow.chyba sami nie mogą się zdecydować. auror i spectrum jest jak na lekarstwo (lekarstwo xD), gg od 420 nie dostał pozwolenia na wwóz kolejnych partii i zwożą do nas to najgorsze gówno którego nikt nie chce palic. s-lab
  • Odpowiedz
  • 3
@Eternal_Oblivion: Także się zraziłem do s-lab, gdy po zakupie się okazało, że znacznie lepsze palenie jest dostępne na mieście od tego crapu. Zwykłe siano.
  • Odpowiedz