Wpis z mikrobloga

Cześć Mirki I Mirabelki, tu Mirek co sobie kręci przez USA i już jest porządnie za połową wyprawy ( ͡ ͜ʖ ͡). Po pierwsze dziękuję wam za dotychczasowe wsparcie. Wszystkie wasze komentarze, kibicowanie i rady bardzo mi pomagają i z pewnością czynią mój codzienny znój lżejszym. Po drugie, chciałbym coś wam dać od siebie dlatego trzem osobom, które zaplusują ten wpis i zostaną wylosowane przez mirkorandom (mam nadzieję, że jeszcze istnieje) wyślę z trasy najładniejsze kartki jakie uda mi się znaleźć.
Plusy liczą się do północy 25.07 mojego czasu czyli GMT-6 aktualnie.
Nie wiem czy to rozdajo czy nierozdajo?
#roweremprzezusa #rozdajo #usa #rower
pietia94 - Cześć Mirki I Mirabelki, tu Mirek co sobie kręci przez USA i już jest porz...

źródło: temp_file2882916382349561922

Pobierz
  • 22
W dupę #!$%@? aplikacja wykopu, sam już nie wiem, czy dałem Ci plusa, czy nie dałem, czy obserwuje Twój tag, czy nie obserwuje... W każdym razie mega wyprawa, jak ta #!$%@? strona zacznie w końcu normalnie działać to na pewno wrócę tu, żeby poczytać Twój tag, bo uwielbiam tematy o podróżowaniu po Stanach! :-)
  • 0
@Anoniemamowy na wschodzie mają zwyczaj takiego mini trąbnięcia, żeby zasygnalizować, że są z tyłu. Klasycznego trąbienia bardzo mało. Im główniejsza droga tym głębiej na poboczu trzeba jechać, ale to generuje kapcie, bo tam zazwyczaj cały syf się zbiera