Wpis z mikrobloga

@ModeracjazKlanu: Diablo już z oceną 1.9, a pomyje wylewają się na devów, to sie dziwisz?

Biznes / szefostwo wydaje idiotyczne decyzje (typu zwiększanie czasu teleportu z dungeonu do 5 sekund), priorytetyzują gówna, a potem ludzie #!$%@?ą na deweloperów xd
  • Odpowiedz
@ModeracjazKlanu: no nie zauwazyli bo gra jest fajna do 50lvlu, moze 70

Potem wieje taka nudą i takimi problemami endgame'u ze sie grac odechciewa. I dlatego sezon jest fajny, bo.. znowu grasz od nowa XD
  • Odpowiedz
@ModeracjazKlanu mi aż czasem głupio, że powiedziałem szwagrowi by mi to kupił na 30-stke. Co jakiś czas się pyta jak tam się gra, a ja tego gówna od prawie dwóch tych nie odpaliłem po przejściu kampanii...
  • Odpowiedz
@Rabusek: czy ja wiem, czy sezon jest fajny? Za skoczenie sezonu tez w sumie gówno się dostaje xD w takim d3 to przynajmniej w season journey były jakieś skrzydła do zdobycia albo pety i jak dla mnie endgame loop był lepiej zrobiony w d3 niż jest obecnie w d4
  • Odpowiedz
ja się tylko dziwię ludziom, którzy nie zauważyli tego duuuużo wcześniej


@ModeracjazKlanu:

zauwazylismy to duzo wczesniej, gdzies w 3 dniu grania po starcie gry dla ludzi z preorderem :) bo mniej wiecej tyle zajmowalo dojscie ogarnietemu teamowi do 80-90.

tyle ze juz wtedy bylo za pozno, bo gra kupiona, refunda nie bedzie, a wczesniej nic nie bylo wiadomo bo beta nic nie pokazywala, a wszystko z closed bety bylo objete
  • Odpowiedz
@Rabusek: ja sobie zrobiłem nowa klasę i spoko się gra, ale jeśli faktycznie porównamy kontent ligii z Poe do D4 to przepaść jest kosmiczna.

Wydaje mi się, że trochę za bardzo żydza z kontentem aby na DLC było, ale chyba fanom się to nie podoba.

Druga kwestia, że tak zbiorowego #!$%@? po ogłoszeniu patcha na reddicie to długo nie widziałem, a ta strona też ma nie mały wpływ na oceny
  • Odpowiedz