Wpis z mikrobloga

No ale wygląda, że artykut ma racje. To, że PiS robi coś poprawnie w jednym miejscu (wsparcie Ukrainy), nie znaczy, że nie robi czegoś złego w innym.


@Wiesmin Owszem, ale istnieje różnica pomiędzy polityką wewnętrzną a polityką zagraniczną. Ja nie widziałem dotąd zagranicznych artykułów, takich jak ten, których wymowa wzywała by niemal do zerwania stosunków dyplomatycznych, np. z USA, bo tam duszą czarnych i BLM. No sorki.
Ja nie widziałem dotąd zagranicznych artykułów, takich jak ten, których wymowa wzywała by niemal do zerwania stosunków dyplomatycznych, np. z USA, bo tam duszą czarnych i BLM. No sorki.


@octogen: A jest tam mowa o zerwaniu stosunków dyplomatycznych, czy tylko sobie to dopowiadasz?
Przy okazji, to nie porównuj działania paru ludzi którzy zostali za to skazani do działania rządu państwa.

Owszem, ale istnieje różnica pomiędzy polityką wewnętrzną a polityką zagraniczną.

Jaka?
czasem w europarlamencie odbywaja sie debaty


@MuszeZalozycKontoByFiltrowacGowno ... które nic nie zmieniają. To jest forma igrzysk dla tłumu. Każdy ma swój klucz do głosowania wg ustaleń partyjnych.
Kupno Polski Press wcale nie musi być traktowane jako zagrożenie niezawisłości mediów. Polska Press to mało wpływowe medium, opierające się głównie na drukowanych dziennikach regionalnych, stąd jego znaczenie maleje z roku na rok. Poza tym, jeśli spojrzymy np. na taką Wielką Brytanię i monopol państwowego
A jest tam mowa o zerwaniu stosunków dyplomatycznych, czy tylko sobie to dopowiadasz?


@Wiesmin Sam nagłówek ma taki wydźwięk. To jest kwestia mojego dopowiadania czy intencji autora artykułu?

Przy okazji, to nie porównuj działania paru ludzi


USA borykają się akurat z rasizmem od bardzo dawna. KKK, zabójstwo Martina Luthera Kinga. To jest problem systemowy, a nie kilku ludzi ( ͡º ͜ʖ͡º) To co, kiedy marginalizujemy te niedobre
@octogen: oglądałem kilka dni temu dyskusje Wildsteina z Kuiszem na kanale yt Kultury Liberalnej poświęconej temu tematowi, a inspirowanej artykułem, tego drugiego - w mediach amerykańskich, w podobnym tonie.