Wpis z mikrobloga

Recenzja #iriewater #hempshot

Zawartość butelki wypilem godzinę po delikatnym obiedzie.

Zapach : mocno konopny

Smak : nieoleisty, smaczny, słodki, cytrusowo-konopny

Brak rewolucji żołądkowych ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Start 18:00

18:40 delikatnie szumi głowa, powoli zaczyna suszyć, czuć, ze zaczyna sie rozkręcać

19:20 wlatuje mocny apetyt, faza się rozkręca

20:00 kumulacja, oczy delikatnie ciążą, nie mam #!$%@? takiej, ze nie wiem co się dzieje, ale zdecydowanie w tym stanie nie wsiadłbym za kółko. Pisząc smsa, mozna popełnić pare błędów

Choruje na ból pleców i tu mocne działanie przeciwbólowe, uspakajające, relaksujące.

Jakbym spalił lufkę zioła, faza nieprzytłaczająca, ale przyjemna. Stan ten trwa do ~23:00 po tej godzinie zaczynam trzeźwieć. Gastrofaza trzyma mocno, zjadłem 2 paczki chipsów, loda, pizzę kiza a po medycznej rzadko kiedy mi się włącza tryb jedzenia.

Uwazam, ze hempshot jest mocniejszy i bardziej się opłaca go kupić. Buteleczka iriewater powinna mieć 10ml więcej i byłoby idealnie.

Ode mnie 7/10, jeżeli nie chcesz się #!$%@?, a zrelaksować to jest to produkt dla ciebie. Zdecydowanie nie jest to placebo. Rano czuje się dobrze, wypoczęty, a sen przebiegl bez problemow.

#narkotykizawszespoko #wykopjointclub #palexpres
Anoniemamowy - Recenzja  #iriewater #hempshot 

Zawartość butelki wypilem godzinę po ...

źródło: A17D1D16-D57B-4AF9-847B-42D8866EFE70

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • 0
@spokojna-baska: faza jak po lufce (zależy jak na kogo działa, znam ludzi co lufka to dla nich mniejsza faza niż wypalenie papierosa rano). Jak z alko, jedna dziewczyna po setce się uśmiechnie, a inna wywróci xd

Należy pamiętać, ze faza po lufce zniknie po 30 minutach, tu utrzymywała sie przez ponad 3godziny

No i produkt jest legalny
  • Odpowiedz