Wpis z mikrobloga

cześć

tl;dr Janusz wybiera się w Czechy i nie umie płacić.

Tak więc wybieram się tego lata do Czech ( skalne miasto ). Płatność za bilety musi być z góry, korony czeskie, przelewem bankowym. Mam konto w #mbank ,czy 25 zł opłaty za przelew to jedyne, co zapłacę? Może jakieś sugestie jak tego uniknąć?

Nie chcę cudować i zakładać konta w walutomacie dla jednej opłaty ;)

#pytaniedoeksperta
  • 16
  • Odpowiedz
  • 1
@Berkel_88: oczywiście, postaram się pamiętać ;)

@kiszczak różowa nie dopuszcza takiej możliwości, bo co jak nie będzie miejsc, kolejki etc. Kupowałeś w kasie i dało się bezproblemowo wejść?
  • Odpowiedz
@Berkel_88 Mój był pierwszy raz w wieku 3 lat i dał radę. Tylko przy wyższych skałach musieliśmy go sobie podawać, bo nogi miał za krótkie, by sam zejść. W sensie, ze skały tworzyły schody, ale dla niego za wysokie:) ale to na najtrudniejszym szlaku.
  • Odpowiedz
Aż mi się łezka w oku zakręciła. Wróciłbym na tamte szlaki, ale już nie daję rady i zostaje mi tylko podziwianie z daleka jak tam jadę ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 1
@Berkel_88: cześć :)

Byłem, wróciłem.

Tak więc adrspach to w sumie alejki jak w parku, miejscami są schody jak trzeba gdzieś wyżej nóżkę podnieść. Widoki/skały bardzo fajne. Za wstęp płaciłem przez ~payu z 2 dniowym wyprzedzeniem, bo parkingi są mniej dostępne niż bilety. Jak lubisz czy nie widzisz problemu, to dojeżdża tam pociąg i autobus, stają przy samym wejściu.

Jeżeli lubisz bardziej dzikie klimaty to bardziej polecam Teplickie skały.
Są ok
  • Odpowiedz