Wpis z mikrobloga

@Niedobry Twierdzenie, że ktoś nie wynajmuje sobie sam jachtu, jeśli zainteresowany twierdzi inaczej, to nic innego jak oskarżenie o kłamstwo. Nie chwytaj się tak bardzo semantyki, bo tu nie ma dyskusji( ͡º ͜ʖ͡º)
@Niedobry Bo stoi po mojej stronie( ͡º ͜ʖ͡º)
A tak na poważnie: pomysł na tag fajny, ale kończy się jak zwykle: festiwalem żenady i polowaniem na czarownice. Już teraz Mirki prześcigają się we wskazywaniu następnych "ofiar", a nikt nie przyłoży się i nie zrobi merytorycznego wyjaśnienia z choćby minimum dowodów (np. wystarczy wskazać podróbki na zdjęciach ludzi sukcesu i jednoznacznie udowodnić, że to fejki porównując z oryginałami).
@Klepajro Niewiele. Możliwość cieszenia się życiem jest bowiem bezcenna. Zamiast wyśmiewać, poświęć chwilę i zmień swój marazm finansowy na dobrobyt nie wymagający wysiłku. Zainteresowany?
@GrimesZbrodniarz 11 godzin temu ja pisałem, że jeszcze nikt nie został wyjaśniony. 7 godzin temu powstał komentarz fuckyoutony, więc to ja niezbyt rozumiem dlaczego jego komentarz miałby przekreślać prawdziwość moich słów. Gdy je pisałem były zgodne z prawdą.
A jak się do tego odniosę? Z radością przyjmuję konkrety ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Niedobry: skoro zlapal sie na MLM mozna powiedziec ze ma doswiadczenie w chapaniu, ale tego raczej nie zlapie, jak tej aluzji z mercedesem ze bedzie #!$%@? a prezes pozwoli mu tam posiedziec zeby sciagnac kolejnych naiwniakow XD