Wpis z mikrobloga

Nie kupujcie zgemma #zgemma u MASTER-electro https://allegro.pl/uzytkownik/MASTER-electro
Padło HDMI i robi problemy z reklamacją i unika odpowiedzialności za zakupy. jak nie masz mocnej psychy to odpuścisz. Wyzywa ludzi i jest niemiła i próbuje wmówić że jak hardware padł to wina softu a sprzęt awaryjny (w h9s se pada HDMI).
lepiej przycebulić i kupić taniej na ali.

Sprawdzałem logi po ssh i tam jest cisza. ewidentnie moduł przestał odpowiadać bo nie da się ustawić blanka na /sys/class/graphics/fb0 bo zgłasza invalid argument i nie da się edytować tekstowo ani przy autostarcie.
Jak ktoś ma jakiś pomysł co sprawdzić to chętnie posłucham.
zostało przywrócenie backupu i odesłanie. Ale nie wróżę zbyt miłej historii. Będzie pójść do rzeczoznawcy i pokazać jak to wygląda żeby podpisał.

Nie, nie kradłem telewizji. Płacę grzecznie za polszmat(którego i tak nikt w domu nie ogląda poza sportem bo youtube netflix i disney+) i mam na to faktury.

POLSKA USA 3:1 <3

#allegro #reklamacja #januszebiznesu #cccam #openatv #satelita
  • 4
@OjciecPracz: Zgłaszaj do allegro, że nie działa po kilku dniach poproś o wsparcie allegro. Nie dyskutuj ze sprzedawcą. Allegro ma sprzedawców w dupie i stanie po twojej stronie.