Wpis z mikrobloga

@programista_wykopek: pijany wujek na imprezie rodzinnej też porusza takie tematy a przepchnięty przez mamusie profesora "doktorat" nie robi z niego alfy i omegi. Widocznie za mało znasz piotrulowego contentu i nie widzisz jego dziur w rozumowaniu, dysonansów poznawczych, klapek na oczach, hipokryzji, nieempirycznego podejścia do nauki, gawędziarstwa na każdy temat (nie tylko jego specjalizacji, której nie ma). Jak miałbym ci to wytłumaczyć obrazowo to on jest typem człowirka co będzie pisał
  • Odpowiedz
@typowy_lobuz

Jak miałbym ci to wytłumaczyć obrazowo to on jest typem człowirka co będzie pisał książkę o tym co się je na obiad w twoim domu a nawet do twojej mamy nie zadzwoni.


poczekaj poczekaj ale sam ten typ przedstawiasz sugerując to że mamusia profesor przepchnęła mu ten doktorat. czyli dodatkowo jesteś hipokrytą. i pewnie te inne przywary ktore próbujesz mu przypisać widzisz w lustrze. dawno nie czytałem tak samo swoistego zaorania
  • Odpowiedz
@programista_wykopek: jezeli to jest dla ciebie ekspert od wszystkiego to droga wolna po prostu masz ograniczone zdolnosci poznawcze szczególnie biorąc pod uwagę twoją odpowiedz, która właściwie nawet nie ma sensu. Bo wlasnie napisalem ci ze napisalby książkę wyssaną z palca bo ma doktorat z laysów a ty mówisz że jestem (swoistym - nie wiem czy nawet rozumiesz to słowo czy chciałeś dodać kwiecistości bo to też nie ma sensu) hipokrytą.
Także
  • Odpowiedz
@typowy_lobuz I co walisz focha za kilka gorzkich słów?

dla mnie to ekspert od historii Polski i innych krajów europy oraz stosunków międzyludzkich. Jeśli uważasz ze Piotrulo nie ma wiedzy i opowiada same bajki to faktycznie nie ma o czym pisać bo jesteś ignorantem.

Mądrość i inteligencja polega na tym by słuchać mądrych ludzi. Jak mialem 19 to powiedzmy był z tym problem. Teraz czlowiek doświadczony ma odpowiednie filtry i nie musi
  • Odpowiedz