Wpis z mikrobloga

Dzień dobry. Z racji, że skończyła mi się subskrypcja na #spotify zacząłem się zastanawiać czy może nie przejść na #deezer. Widzę, że jest promocja i za 10 zł jest pakiet premium+. Na spotify korzystałem z tańszego pakietu za 10 zł, ale mam zamiar zacząć jeździć znowu pociągiem na uczelnię, więc czasem mobilnie przydałoby się czegoś posłuchać, nawet offline. Czy wiadomo ile potrwa ta promocja na deezer? Dalej nie ma możliwości wyszukiwania gotowych playlist utworzonych przez użytkowników? Korzystałem z deezera chyba tylko przez miesiąc i kiedyś nie było takiej opcji. Podoba mi się też integracja spotify z last.fm, a konkretnie sugerowane albumy/zespoły. Jest sens się przerzucać czy jednak spotify dalej jest lepszą opcją? Baza zespołów jest dla mnie raczej podobna, większość muzyki jakiej słucham jest dostępna na obu, a te pojedyncze braki mogę sobie zaimportować lokalnie. Czy może warto zainteresować się #wimp, z którego nigdy nie korzystałem?

I pytanie poza konkursem - czy na #windowsphone deezer zapisuje playlisty offline na karcie sd czy w pamięci telefonu?
  • 6
@kaskaderMike: Jest to całkiem fajna opcja, ale chyba całkowicie losowa, tzn dodajesz 3 zespoły i na tej podstawie tworzy się playlista. Fajne, ale mimo wszystko wolę mieć czasem większą kontrolę nad tym, czego słucham.
@Nietopesz: Ale widziałem, że jest tam opcja zakupu konta premium, w dodatku możesz przeczesać swoje foldery na komputerze przez co na tej podstawie tworzone jest Twoje unikalne radio. Nie wiem, nie znam się, tylko wspominam :)
@Pokrakk: Po pierwsze mam telefon w orange, choć planuję się przenieść do playa za jakiś miesiąc lub dwa. Po drugie deezer kosztuje teraz 10 zł i można słuchać na telefonie, playlisty offline mi wystarczają. Za to fajna sprawa z tymi playlistami. A da się wyszukiwać playlisty np. po wpisaniu danego gatunku? W spotify wpisuję "instrumental metal" i znajduje mi playlisty utworzone przez użytkowników o takiej/podobnej nazwie.