Wpis z mikrobloga

Plan Platformy Obywatelskiej (opozycji) na wygranie wyborów:

- wykorzystywanie wpływów w Europejskiej Partii Ludowej celem uderzania w PiS poprzez instytucje Unijne łamiąc prawo i traktaty (to, że doprowadzi to do realnego wzrostu nastrojów anty UE opartego o fakty, nie emocje nie bierzemy pod uwagę)
- prowokowanie jakiś sytuacji skrajnych aby PiS zrobił błąd my to nagłośnimy (ludzie magicznie mają zaŋłosować na nas, a nie zostać w domu)
- obrona homoseksualistów jacy w Polsce nigdy nie byli i nie są prześladowani ale bijemy pianę bo to się podoba w Berlinie i Brukseli (może to doprowadzić do wzrostu realnej niechęci wobec homoseksualistów jaka nie istnieje ale ona może się pojawić)

Jak wy sobie zracjonalizujecie kolejną porażkę wyborczą? Naprawdę przez 8 lat waszym jedynym planem pozytywnym jest lizanie po tyłku Berlina i bazowanie na kontrowersji? Polska naprawdę potrzebuje opozycji, a wy jesteście grupą ludzie jacy szkodzą Polsce, szkodzą Unii Europejskiej i chcą władzy dla samej władzy bez żadnego planu.

Wysłuchałem kilku przemówień Donalda Tuska i nie jestem w stanie stwierdzić czego on właściwie chce. To jedno wielkie: Niemiec zarządzi i będzie fajnie, a my się będziemy słuchać bo jesteśmy głupi i wszystko w ruinie. ( _) Ja nawet nie wiem jak to nazwać, to po prostu żałosne tak dosłownie, to nie jest próba obrażenia kogoś tylko obiektywna ocena.

Jak można mieć taki plan, jak można uważać że to się uda i jak trzeba być doklejonym aby coś takiego nieironicznie popierać?

#tusk #po #platformaobywatelska #opozycja #polityka #4konserwy #przemyslenia #takaprawda
N.....n - Plan Platformy Obywatelskiej (opozycji)  na wygranie wyborów:

- wykorzysty...

źródło: 0004YG6RF7OUBYWP-C321-F4

Pobierz
  • 3