Wpis z mikrobloga

Potrzebuje porady, może ktoś miał podobna sytuacje i coś doradzi.
Mianowicie pracuje w firmie X od ponad 2 lat- od około pół roku zaczęły dziać się dziwne akcje, nierealne do realizacji wyniki, kontrole, pretensje o niedowiezienie wyniku, proszenie się o urlop. Przed pójściem do pracy boli mnie brzuch, jestem wiecznie rozdrażniony i praca nie sprawia mi totalnie satysfakcji. Jestem znudzony ciągłym robieniem tego samego.Od jakiegoś czasu w weekendy zacząłem sobie dorabiać „na swoim” i zdobyłem trochę klientów, głównie z ogłoszeń na fb które sukcesywnie zamieszczam.Z plusów pracy w której pracuje to wypłata na czas, sluzbowy samochod + możliwość zarobienia sensownych pieniędzy, ale tylko gdy jest premia, bez premii to okolice najniższej krajowej. Czuje ze powiniennem zmienić ta prace i zastanawiam się nad poszukaniem pracy na pół etatu+ robienie na swoim na działalności nierejestrowanej, ale niestety czuje przed tym strach.

#pracbaza #praca #psychologia
  • 5
  • 0
@konsumpcjusz: mam oszczędności, musiałbym zakupić samochod bo na ten moment jeżdżę służbowym wiec nie mam swojego. Niemniej jednak, mimo wszystko trochę tych oszczędności by zostało. Nie mam kredytów ani dzieci, wynajmuje mieszkanie.
@Kordzioo:
Etapy:
- odlozone pieniadze na 3-6 miesiecy zycia
- znalezienie pol etatu przed odejsciem z aktualnej lub pojscie na calosc (jesli ma perspektywy) z wlasna dzialalnoscia
- wypowiedzenie

Strach to normalna i pozyteczna rzecz. Ale jesli chcesz sprobowac - kiedy, jesli nie teraz? Najwazniejsze to sie nie poddac gdyby nie wyszlo.