Wpis z mikrobloga

@642425 nie znam takiego płynu. Możesz próbować z water spot removerami ale na szkle to slabo zazwyczaj działa. Mleczko soft 99 glass compound z to pewniak który zostawi szybę idealnie doczyszczoną (i w przeciwieństwie do kwasów jest całkowicie bezpieczny dla szkła)
  • Odpowiedz
@642425: tak jak pisał klotz albo mleczko albo kwas. Ja od jakiegoś czasu używam APC Sour, który bardzo dobrze radzi sobie z osadami mineralnymi. Ale nie wiem na ile on jest odpowiedni dla amatora.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@klotz @Foxio dzięki, myslalem że są takie specyfiki, nie chce tam za bardzo wjeżdżać WSR bo to raczej drobne kropki na rogach szkieł od lusterek, no ale chyba wyjścia innego nie mam ????
  • Odpowiedz
@642425 a to o lusterko chodzi. To tutaj z mleczkiem też słabo bo najpewniej mleczko takie usunie warstwę antyrefleksyjną :/ no ale jak nic nie ruszy to trzeba będzie niestety
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@klotz WSRem to schodzi bez problemu, podobnie jak rogi szyb przy uszczelkach itp., ale duzo szybciej i wygodniej byłoby to zbierać po prostu przy myciu szyb na koniec roboty :)
  • Odpowiedz