Wpis z mikrobloga

to, niby że na Piotrkowskiej wali szczynami z prawie każdej bramy


@MistrzKowalski: giga ziew w tym temacie, niesamowita jest ta #!$%@? do bram na Piotrkowskiej w obliczu starówki w Krakowie czy pasażu Wiecha i tych okolic w Warszawie xD
@rimyi: uwierz mi, nie masz pojęcia, o czym piszesz, porównując pasażu Wiecha do Piotrkowskiej. Tak na moje oko to na pasażu Wiecha dawno nie byłeś (Albo wcale), bo porównujesz 350 metrów pasażu do ulicy, która ma 4,2 kilometra.
@MistrzKowalski: no wiadomo, każdy, kto się z tobą nie zgadza to nie ma pojęcia, jaśnie oświecony XD Cały kwartał z kawałkiem Chmielnej do placu 5 rogów na czele jest wylęgarnią patusów sikających po kątach wracając z imprez i bezdomnych szukających miejsca do srania. A szkoda bo to urbanistycznie i sentymentalnie dla mnie jeden z lepszych kawałków miasta
no wiadomo, każdy, kto się z tobą nie zgadza to nie ma pojęcia, jaśnie oświecony XD


@rimyi: no ty nie masz pojęcia, bo pasaż Wiecha to jedno a Chmielna to drugie i nie pisałem nic o menelach na Piotrkowskiej, tylko o waleniu szczynami z prawie każdej bramy czego jak bym nie szukał, nie doświadczę na pasażu czy na odcinku Chmielnej do placu 5 rogów. Z resztą wystarczy porównać ilość bram tu