Wpis z mikrobloga

Dopiero odstawianie antydepresantów pokazuje mi jaki syf brałam przez ostatni rok - ciągle mdłości, wymioty i zawroty głowy przy najmniejszym ruchu, nastrój też #!$%@?, próbuję się wybrać do sklepu. Nie wiem jak będę żyła bez tych leków, chociaż z nimi też nie było mi dobrze.

Patrzę przez okno jaką mamy piękną sobotę i zazdroszczę każdej zdrowej osobie. Wykończę się któregoś pięknego dnia kochani, nie wierzę już, że kiedyś będzie dobrze

#depresja #zalesie #antydepresanty
  • 19
  • Odpowiedz
@Mrs_Agnes: Ja dzisiaj czuję się totalnie rozłożony, przespałbym cały dzień.

Patrzę przez okno jaką mamy piękną sobotę i zazdroszczę każdej zdrowej osobie. Wykończę się któregoś pięknego dnia kochani, nie wierzę już, że kiedyś będzie dobrze


Ja też.

Co brałaś?
  • Odpowiedz
@lukija: Niekoniecznie. Nie na każdego leki będą działać. Ja tak mam. Kilkanaście różnych w przeciągu dekady, te które coś tam pomagały miały tyle skutków ubocznych że życie było równie nieznośne co bez leków, a nawet gorsze.

@Mrs_Agnes: wiem co czujesz, bo przechodziłem przez to samo, po każdym odstawieniu leków miesiąc z życia wyjęty, najgorsze nasilenie deprechy.
Obecnie 1,5 roku bez leków, jest jako tako, czasami znośnie, czasami #!$%@? straszna. Uczę
  • Odpowiedz
@smutnykapturek w depresji nie maja zastosowania same antydepresanty, których jest od #!$%@? (ssri, snri, tlpd, mao) i szczerze wątpię, ze przerobiłes każdy z tych typow i do tego neuroleptyki
  • Odpowiedz
  • 0
@lukija: ja miałam tak, że nowe leki=super miesiąc, potem się przyzwyczajałam i już pomimo zwiększania dawek szału nie było, więc zmiana leków, super miesiąc i znowu wypłaszczenie, już mi się znudziło, z resztą nie można brać leków w nieskończoność, a co potem? Spróbuję jeszcze iść na terapię jak przestanie mi się tak chcieć non stop wymiotować, na razie ledwo funkcjonuję
  • Odpowiedz
@Mrs_Agnes właśnie można brac leki w nieskończoność, ale bez terapii nie masz jak z tego wyjść, jeśli nie uczęszczasz na terapie to nie myśl, że same leki Cię uratują
  • Odpowiedz