Wpis z mikrobloga

@wykop @m__b W API na 100% macie wartość która informuje czy można odpisać na dany wpis na Mikroblogu czy nie, w zależności czy dany użytkownik ma nas na czarno.

Moglibyście dodać w końcu tak prostą funkcję jak usuwanie albo wyszarzanie przycisku odpowiedzi pod wpisami ma Mikroblogu na które nie da się odpisać, tak żeby nie marnować czasu na klepanie komentarza którego nie da się wysłać? Skoro w API już jest taka funkcja to dodanie tego powinno być trywialne.

#wykop #nowywykop #wykop20
  • 3
W API na 100% macie wartość która informuje czy można odpisać na dany wpis na Mikroblogu czy nie


Siemka, wybacz że się wtrącę. Jestem autorem dodatku Wykop X (https://greasyfork.org/en/scripts/458860-wykop-xs)
(Zapraszam na mój autorski tag #wykopwnowymstylu )

@supra107: API Wykopu nie zwraca takiej informacji. Gdyby tak było, już dawno dodałbym możliwość wyróżnienia wpisów, na które nie da się odpowiedzieć, bo wszyscy chcą takiej funkcji i było to już poruszane wiele razy
  • 0
@WykopX: Aha, czyli w APIv3 to #!$%@?, bo w APIv2 była wartość canComment. No super, tak jak wcześniej jeszcze się miało szansę na zrobienie takiej funkcjonalności jak choćby w OWM to teraz ją wywalili. xD

Może ich zmotywuje taka argumentacja: jeżeli użytkownik pisze długą wiadomość, ale nie może jej wysłać, to po pierwsze nie nabija zasięgów, a po drugie może się zniechęcić od dalszego korzystania z portalu i w praktyce klikalność
Może ich zmotywuje taka argumentacja: jeżeli użytkownik pisze długą wiadomość, ale nie może jej wysłać, to po pierwsze nie nabija zasięgów, a po drugie może się zniechęcić od dalszego korzystania z portalu i w praktyce klikalność i zasięgi spadną


@supra107: ja to wiem, Ty to wiesz, wszyscy to wiedzą ;-)