Wpis z mikrobloga

@Nobody32: pokupuj sobie odleweczki od ludzi na tagu. Tak to każdy ci doradzi co innego. Podaj mniej więcej wiek, jakie zapachy ubisz (np cytrusowe, wodne, drzewne, przyprawowe, syntetyczne, zielone, niebieskie itd). Określ zastosowanie zapachu. Do roboty czy na wyjścia na masto. No i jakie widełki cenowe.
  • 0
@Pirat200: Około trzydziestki, przyprawowe ale cytrusowe tez OK, najlepiej uniwersalny ale bardziej do pracy. Cena do 300-400zl. I tak jak pisałem, ważna cecha to trwałość
  • 0
@Pirat200: Przyznaję, że wolałbym po prostu kupić perfum który jest dobry jakościowo i trwały. Daleko mi do eksperta a nie szukam tez świetego gralla. Obecnie mam Versace Eros, BentleyFor Men Intense, Hugo Boss i Burberry London for Men.
Versace jest OK, Bentley trochę za mocny, Burberry trochę za słodki no ale taki miał być. Dlatego szukam czegoś podobnego jakościowo do Versace ale jednak różniącego się w zapachu na tyle, żebym nie
@Nobody32: jak tu ludzie wspomnieli to Bois imperial i Mancera Aoud Lemon Mint na lato to jedne z lepszych parametrów jakie miałem okazję spróbować. Bliźniacze nie będą do erosa, ale Bois imperial bardziej się chyba różni.
@Nobody32: Ja bym spróbował jakichś porządnych perfum zamiast Mancery czy Montale (które rzeczywiście siedzą w nieskończoność bo są turbo syntetyczne), z całym szacunkiem. Obczaj Guerlain Jicky, Hermes Eau d'Hermes, Hermes Bel Ami, Caron The Third Man. Z Twojego opisu powyżej wynika, że byłby to krok w dobrym kierunku. Jeśli coś z wyższej półki, to możesz przetestować linię Les Eaux Chanel (szczególnie Deauville, Biarritz i Edimbourgh). Powodzenia!
@Nobody32: Po wielu testach powiem tak: nie szedłbym w mancerę lemon mint ani beach huta. Dior eau sauvage cologne pachnie jak cytynowy plak to pielęgnacji samochodu (miałem oba xD). Dior Homme cologne i Chanel Allure Homme Sport Cologne to pod względem zapachowym najlepszse cytrusy, jakie wąchałem, ale trwałość jest mówiąc szczerze kiepska. Co bym polecił rześkiego i długotrwałego? Z Tańszych opcji Afnan Turathi Blue, komplementogenny, trwały i projektuje solidnie, najlepsze perfumy