Wpis z mikrobloga

pacjent: huawei p30 pro

ktoś sie spotkał z przypadkiem, że na dwóch ładowarkach i tych samych kablach działał supercharge, aż z dnia na dzień przeszło w tryb wolnego ładowania? brak aktualizacji w tym czasie, zero zmian w zestawach ładowania. Jednego dnia z powrotem zaskoczyło ale przy kolejnym podłączeniu znów wooolno... ma ktoś jakiś pomysł w czym problem?
#huawei #telefony #android
  • 4
@dzar konektor. Gniazdo ładowania. Miałem tak ze starym telefonem. Czasem szybkie ładowanie, później normalne. Czasem informacja o wolnym ładowaniu. Po poruszaniu kablem zmieniało się to. Myślałem że to kabel lub ładowarka. Używałem tak i ładowałem. Nic z tym nie robiłem. Niestety przy takim używaniu i ładowaniu bateria szybko dokończyła żywota. :/
@dzar niestety mimo że byłem zadowolony z telefonu tak musiałem zmienić na nowy. Bateria padła całkowicie. Trzymała coraz krócej, a często po podłączeniu kabla nie ładowało baterii. Telefon sam w działaniu dobry, niestety wymiana baterii i naprawa gniazda ładowania nie opłacalna :/ Tak radzę za wczasy się rozglądać za nowym telefonem.