Wpis z mikrobloga

@bobsley33: tylko że wina nie do końca leży po stronie kobiet, problemem są spermiarze którzy ślinią się do wszystkiego co ma wygląda na babę.. dla tego poczucie wartości kobiet jest zawyżone - to taka moja opinia...
  • Odpowiedz
@bobsley33: spróbuj spojrzeć krzywo na incela to Cię zaatakuja jego incelo koledzy a jak mu powiesz że ma zakola słaba szczękę slabe cialo czy niski wzrost to będzie armagedon
Its over for over over
  • Odpowiedz
@bobsley33: Mnie też, jak widzę tych ulanych, naburmuszonych i niezadbanych Janów to odechciewa się żyć… całe szczęście, że takie widoki raczą mnie tylko podczas odwiedzin u rodziny ;))
  • Odpowiedz
@wiesiu2: poczucie wartości kobiet jest zawyżone? Jakieś statystyki pokazały że polki mają najgorsze zdanie o sobie w całej Europie gdzie byle śmieć na utrzymaniu matki w tym kraju twierdzi że zasługuje na piękna szczupła z dobrego domu mimo że sam nie oferuje nic
Akurat badania pokazały że polki mają NAJNIZSZE EGO w całej Europie i najmniej w siebie wierza
  • Odpowiedz
@wiesiu2: no ale przecież przegryw to jest jakiś paradoks, żadna go nie chcę i wylewa swoję frustrację tutaj a teraz dajmy sytuację że jednak jakaś loszka pojawia się w jego życiu i momentalnie z przegrywa robi się spermiarz który zrobi wszystko tylko by w niej zamoczyć
  • Odpowiedz
@wiesiu2: np kolega z rosji mówił że u nich w kraju dziewczyna może nie pracować nie posiadać nic a i tak nawet nie opluje faceta bez dobrego auta i kasy , tam laska może mieć 30 lat nie pracować żyć z kasy rodziców a jak zajedziesz słabym autem do dostaniesz kopa bo się znajdzie 10 takich co kasę będą mieli i będą mieli gdzieś że ona nic nie ma
W
  • Odpowiedz
@czescmampytanie: trollowanie to mówienie że polki mają zawyżone ego i zdanie o sobie gdzie badania oficjalne pokazały że nie ma bardziej zakompleksionych kobiet w Europie
Właśnie polki powinny mieć terapię sponsorowana przez rząd żeby w końcu zaczęły się cenić
Mi nawet kumpel bogaty właściciel firmy IT mówi że jak chodzi na randki z ukriankami to one się szanują i stawiają wymagania, polka otwiera mordę jak ciele i sama nie wie
  • Odpowiedz