Wpis z mikrobloga

#wzrost #dyskusja

Czy tylko ja tak mam że jak widzę bardzo wysokiego wzrostaka (185cm+) który jest brzydki to taka osoba wydaje mi się bardziej niebezpieczne i trochę odstraszająca? XD nie wiem tyle tutaj sie mówi że jak masz wzrost (180cm+) to prędzej czy później wyjdziesz z przegrywu nawet jeśli jesteś brzydki z drugiej strony osoby wysokie ale brzydkie to według mnie +- ten sam poziom co osoby niskie i brzydkie (według mnie) po prostu musisz mieć chociaż mordę 5+ żeby mieć normalne życie jako wzrostak (u mężczyznych naprawdę niskich 169cm- to chyba nawet morda nie pomoże sorry) Zachęcam do dyskusji bo temat jest według mnie ciekawy XD
  • 30
  • 0
@yebba no właśnie też Man takie wrażenie (Edit: tylko nie uważam że wyglądają na niepoczytalnych) XD kurde sam nie wiem bo jak czytałem wpisy na wykopie to dużo osób mówi o tym że jak nawet jesteś brzydki ale wysoki to i tak wyjdziesz kiedyś z przegrywu i itp: tylko musisz zrobić maxlooking i itp: no ale 1: maxlooking nie daje mordy z 4 na 8 co najwyżej 6 (czyli dobrze u wzrostaka)
  • 0
@tsumazi no Nie choć i tak uważam że strasznie niscy mężczyzny (169cm-) mają gorzej od brzydkich wzrostakow natomiast ci brzydcy 170-180cm to (według mnie) +- ten sam poziom co brzydki wzrostak dodatkowo (według mnie) 175cm i ładna morda to już o wiele lepszy poziom od brzydkich wzrostakow Choć mogę się mylić