Wpis z mikrobloga

Nie wiem czy się ze mną zgodzicie, ale Kate Beckinsale to istny fenomen, dobra aktorka, grała w fajnych filmach, przyjemna optycznie i starzeje się jak wino (dwa dolne zdjęcia są z tego roku). Tak wiem, operacje, makijaż itp., ale ma 49 lat i nawet z tym całym zapleczem wygląda nadspodziewanie dobrze.
Piesel-9 - Nie wiem czy się ze mną zgodzicie, ale Kate Beckinsale to istny fenomen, d...

źródło: kate

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
starzeje się jak wino (dwa dolne zdjęcia są z tego roku).


@Piesel-9 przecież ona jest tak naciągnęła, że jakbyś ją igłą ukłuł w policzek, to by jej głowa wybuchła
  • Odpowiedz
  • 1
@ch1va5: wiem, napisałem, że zdaję sobie sprawę, że operację itp., ale nawet pomimo tego w wieku prawie 50 lat (bodajże 27 lipca ma urodziny) tak wyglądać to jest duża sprawa. Ile jest "zrobionych" gasnących gwiazd, które mimo nakładów finansowych wyglądają dużo, dużo gorzej niż ona.
  • Odpowiedz
  • 1
@demagog: 14 różnych nagród filmowych (ok bez oskara i w tych 14 jest jedna złota malina). Do tego występowała w wielu głośnych i kasowych produkcjach i ciągle jest czynną aktorką. Kto w takim razie według Ciebie zasługuje na miano dobrej aktorki? Tutaj jej kreacja w filmie z 2021 roku. Drugie zdjęcie w stylu "Kate usiądź mi na mordzie".
Piesel-9 - @demagog: 14 różnych nagród filmowych (ok bez oskara i w tych 14 jest jedn...

źródło: kate2

Pobierz
  • Odpowiedz
@Piesel-9: bez wątpienia jest znaną aktorką, ale moim zdaniem swój sukces zawdzięcza głównie urodzie. To oczywiście czysto subiektywna opinia, ja bym porównał Kate do Jessici Biel, ta sama kategoria ładnych aktorek.
  • Odpowiedz
  • 0
@demagog: To prawda, ale bardzo często po prostu ładni ludzie grają w filmach, chyba że ktoś ma na tyle "specyficzną urodę" żeby zapadać w pamięć. Mało kojarzę aktorów, którzy odnieśli sukces, którzy by byli takimi typowymi średniakami.
  • Odpowiedz
@milionerro: Człowieku żebyś ty wiedział co na czasami odjaniepawla na Instagramie XD
A najśmieszniejsze że ona podobno ma 150 IQ i jest po Oxfordzie, a i tak kiedyś Internet cisnął srogą bekę z tego że po rozwodzie dostała ataku wścieklizny macicy i dawała temu wydziaranemu ćpunowi z SNL I jego kumplowi XD
Także od Covida jej ewidentnie srogo #!$%@? od siedzenia w chałupie i maltretowania tych nieszczęsnych kotów...
bartek-biniszewski - @milionerro: Człowieku żebyś ty wiedział co na czasami odjaniepa...

źródło: 6ed

Pobierz
  • Odpowiedz