Wpis z mikrobloga

Tyle wiemy.
Informacje pozyskane na podstawie przechwyconych 4 obiektów(włoski, najlepiej zachowany zestrzelony w 1943 roku, jeden z terenu USA, jeden podczas wojny w Korei, jeden wyłowiony z Bajkału)
Trzy są praktycznie identyczne, wyglądem i rozmiarem przypomnające U-Booty, koreański jest inny, pozbawiony trzyosobowej załogi i mniejszy, wielkości małego samochodu.

Kosmici to rodzaj sztucznej inteligencji, która niszczy życie.
Jej zadaniem jest opanowanie technologii istot z danej planety, a następnie unicestwienie.
Powody i motywacja nie są nam znane.

Istnieją dwie główne koncepcje, dlaczego nie zrobiono tego do tej pory i wytwory sztucznej inteligencji ograniczają się do badań i zbierania danych z naszej planety:
-nasz poziom zaawansowania jest zbyt niski, aby urządzenia mogły pomieścić algorytmy AI, to tak jakbyś chciał odpalić współczesna grę na Commodore
-nasz poziom integracji z technologią jest zbyt niski, aby skutecznie zniszczyć ludzkość dostarczenie szybko. Można dokonać niewyobrażalnych strat, ale nawet wystrzelenie wszystkich głowic czy całkowity blackout nie doprowadzi do wymarcia życia na Ziemi.
Sztuczne AI dysponuje jedynie kilkunastoma dronami przypominających humanoidy.
(9 udało się przechwycić)
Nie posiada odpowiednich zasobów, żeby zbudować kolejne albo AI wydedukowało, że korzystniej będzie poczekać na rozwój ludzkości, niż budować lub sprowadzać wielką armię.
Drony i statki AI są stosunkowo łatwe do zniszczenia za pomocą ludzkiej broni, jest ich prawdopodobnie niewiele i wydają się być pozbawione całkowicie uzbrojenia ofensywnego.
Nie potrafimy jednak namierzyć wyszystkich i wyeliminować zagrożenia.

Przynajmniej kilkukrotne AI próbowało wpływać na rozwój ludzkości, ale póki co udało się blokować ingerencję.
Informacje pozyskane za pomocą inżynierii wstecznej są utrzymywane w tajemnicy, aby nie przyspieszać rozwoju technologicznego, do czasu opracowania skutecznej metody obrony.

#ufo #upo #kosmici #teoriespiskowe
  • 3
  • Odpowiedz
Jej zadaniem jest opanowanie technologii istot z danej planety, a następnie unicestwienie.

Powody i motywacja nie są nam znane.


@mango2018: no dobra, ale czy deparchator w wersji XL nas obroni?
  • Odpowiedz
Przynajmniej kilkukrotne AI próbowało wpływać na rozwój ludzkości, ale póki co udało się blokować ingerencję.


@mango2018: pamiętam jak gadałem dużo na temat klocków lego a potem na różnych stronach miałem reklamy Sokoła Millenium za 2500zł, to pewnie były ślady tej próby wpływu. Pomysł wybiła mi z głowy moja stara, to było pewnie to blokowanie.

Źródło tych rewelacji?


@Michal9788: Empik na dziale fantastyki
  • Odpowiedz