Wpis z mikrobloga

@Kapitalista777: ja uważam że za propagowanie ustrojów totalitarnych takich jak faszyzm należy się znacznie więcej niż 3 lata, natomiast razem z tą napaścią powinno na luzie wyjść jakieś minimum 10 :-)

Rozumiem że od jutra pikietujesz w sprawie zmian w KK pod ministerstwem sprawiedliwości?


@thorgoth: popieprzyło mu się i zamiast pod MS poszedł na Belwederską 49
  • Odpowiedz
Neurogłupki przez kilka dni przekonywały cały Wykop, że za to należy się 3 lata BEZWZGLĘDNEGO więzienia.


@Kapitalista777: typie, nie przekonywali bo typiara została skazana przecież z prawa zaostrzonego przez ziobro. Dosłownie dostała minimalny wymiar kary, więc soory ale co ty #!$%@?? xD
  • Odpowiedz
@Kapitalista777: wystarczyło że rozbój był w grupie.
Opasek nie zakłada się skazańcom zdemoralizowanym a dziewczyna przyznała że identyfikuje się z hitlerowskimi poglądami na temat homoseksualistów.
  • Odpowiedz
rozbój był w grupie.


@thorgoth: nie, wcale nie. Nawet w twoim cytacie z KK jest to wyraźnie zaznaczone tylko z niewiadomej dla mnie przyczyny zaznaczyłeś tylko to, co ci pasowało...


wspólnie z inną osobą, która posługuje się taką bronią, przedmiotem, środkiem
  • Odpowiedz
@Ridicolous: nawet jeśli to co to zmienia? Skrajnie zdemoralizowana osoba usiłowała dokonać rozboju. Dostała wyrok z dolnej półki a minister zero robi z niej męczennice i bohaterkę.
  • Odpowiedz
Opasek nie zakłada się skazańcom zdemoralizowanym a dziewczyna przyznała że identyfikuje się z hitlerowskimi poglądami na temat homoseksualistów.


@thorgoth: Jeśli popierasz aborcję w Polsce, to identyfikujesz się z hitlerowskimi poglądami na temat zabijania dzieci nienarodzonych.

Fakt, nie opinia.
  • Odpowiedz
Skrajnie zdemoralizowana osoba usiłowała dokonać rozboju. Dostała wyrok z dolnej półki a minister zero robi z niej męczennice i bohaterkę.


@thorgoth: z tym nie dyskutuję, zgadzam się w 100%.

nawet jeśli to co to zmienia?


nic, po prostu się pomyliłeś więc poprawiłem bo potem taka fałszywa narracja pójdzie w świat
  • Odpowiedz