Wpis z mikrobloga

  • 12
@Arcyksienciuniu: A ludzie się dziwią, że ona leczyła się psychiatrycznie i chciała popełnić samobójstwo. Chociaż to pewnie w jakimś stopniu gra. Tych roznegliżowanych zdjęć nawet nie będę wstawiał, to jakaś fanatyczka ideologiczna.
  • Odpowiedz
@Sarmataa: chamska zaplanowana akcja. a jak są wątpliwości o tym samoboju to przecież mozna nagranie z 112 udostępnić i wsyzstko się wyjasni.
a druga sprawa to niezly tvn ma reaserch ze takie rzeczy jak te foty w swoim reportażu pominęli.¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@Towarzysz_Pawulon: ja nie wiem #!$%@? mnie ta sprawa jak każda, przez ktorą ktos probuje ugrać kapital polityczny.

mi ta laska od początku nie pasowała bo nie wyglada na grzeczną. bardziej patusiare co 500+ przeznacza na fajki i browary/.
  • Odpowiedz
  • 3
@Arcyksienciuniu: @Towarzysz_Pawulon ja tak na prawdę nic nie wiem. podejrzewam dwa scenariusze.
1. Oszalała i może cierpi na schizofrenie. Bo jej zeznania nie trzymają się z wersją z policjantkami.
2. Jest to zaplanowana akcja, gdzie w grę może wchodzić nawet celowa aborcja.

W każdym razie to nie jest normalna kobieta (w sensie, że nie należy do partii, organizacji), która została przez kogoś pokrzywdzona.
Stąd moje podejrzenie z operacją związaną z aborcją.
  • Odpowiedz