Wpis z mikrobloga

Chłop zabija narzeczonego swojej byłej a później siebie - "MATKO, CO ZA CHORY PSYCHOPATA"

Baba w ciąży zabija swoje dziecko i grozi że zabije też siebie - "CO TA POLICJA OD NIEJ CHCE, CO ZA CHORY KRAJ, MARSZ DLA BOHATERKI JOANNY!!!!"

Powie mi ktoś skąd w niemal bliźniaczych sytuacjach tak różna jest reakcja gówno mediów i najbardziej odmóżdżonej części społeczeństwa? Przecież w obu przypadkach mamy do czynienia z zaburzonymi mordercami niezasługującymi na odrobinę wyrozumiałości

#bekazlewactwa #p0lka #logikarozowychpaskow
  • 27
  • Odpowiedz
@melquiades ile masz lat? miałeś kiedyś kobitę? myślałeś o dziecku? Jak nie to nie wypowiadaj się w tematach w których możesz jedynie teoretyzować. Nie mówię że nie można tego robić jednak ludzie bez wyobraźni niepowinni bo potem takie coś trzeba czytać na portalu ze smiesznymi obrazkami
  • Odpowiedz
@melquiades: @melquiades Chłop zabija narzeczonego swojej byłej a później siebie - "MATKO, CO ZA CHORY PSYCHOPATA"
Baba robi aborcje, bo dziecko ma wodogłowie, urodziłby się ze związku kazirodczego i istnieje zagrożenie jej życia. "MATKO, CO ZA CHORA PSYCHOPATKA"
  • Odpowiedz
bardzo chciałbym zobaczyć przeciwników aborcji, którym zgwałcili siostrę/żonę/matkę albo po badaniu prenatalnym okazuje się, że dziecko ma takie wady, że będzie żyło max 4 miesiące. Na tym portalu często podkreśla się jak faceci nienawidzą p0lek, jak są słabi i nie mają nic do zaoferowania to ja się pytam czy według Was facet, który chce swojej siostrze/żonie/matce oszczędzić bólu i cierpienia jest kochający i troskliwy czy jest ch---uje--m bo zgadza się na aborcję?
  • Odpowiedz
@melquiades: jak łatwo chłopom decydować co ma zrobić kobieta ze swoim ciałem. Szkoda, że po urodzeniu już zapominacie o tych dzieciach. Każdy antyaborcyjny osobnik powinien adoptować jedno niepełnosprawne dziecko, wtedy w pełni byliby za życiem. Już nie mówie, jaka beka ja nazywają zlepek komórek w którymś tygodniu dzieckiem. #!$%@? ciemnogród
  • Odpowiedz
@melquiades:

@aarahon: W sensie lewacy teraz udają że człowiekiem stajesz się w momencie jak dostajesz imię, tak? Niezła odklejka, ale wiadomo że nigdy nie byliście asami z biologii


Jak ty swoimi poglądami politycznymi określasz takie rzeczy, to jest dopiero niezła odklejka. Komórkozlep być może bez jednego neurona nawet dzieckiem nazywać xD

Pewnie nie wierzysz w neurologię, mózg to jakieś #!$%@?-wie-co, a twoja osoba hula na jakimś duchowym hardware nazywanym duszą.
  • Odpowiedz
Powie mi ktoś skąd w niemal bliźniaczych sytuacjach tak różna jest reakcja gówno mediów i najbardziej odmóżdżonej części społeczeństwa?


@melquiades: niestety ja też nie potrafię zrozumieć prawackich fikołków w obronie bezprawnych działań policji. Pisowców to jeszcze rozumiem, bo to ich milicja, ale że Konfederaci wolnościowcy bronią opresyjności państwa i bezprawia, to już jest niezły zgrzyt.
  • Odpowiedz