Wpis z mikrobloga

Chłop zabija narzeczonego swojej byłej a później siebie - "MATKO, CO ZA CHORY PSYCHOPATA"

Baba w ciąży zabija swoje dziecko i grozi że zabije też siebie - "CO TA POLICJA OD NIEJ CHCE, CO ZA CHORY KRAJ, MARSZ DLA BOHATERKI JOANNY!!!!"

Powie mi ktoś skąd w niemal bliźniaczych sytuacjach tak różna jest reakcja gówno mediów i najbardziej odmóżdżonej części społeczeństwa? Przecież w obu przypadkach mamy do czynienia z zaburzonymi mordercami niezasługującymi na odrobinę wyrozumiałości

#bekazlewactwa #p0lka #logikarozowychpaskow
  • 27
@melquiades ile masz lat? miałeś kiedyś kobitę? myślałeś o dziecku? Jak nie to nie wypowiadaj się w tematach w których możesz jedynie teoretyzować. Nie mówię że nie można tego robić jednak ludzie bez wyobraźni niepowinni bo potem takie coś trzeba czytać na portalu ze smiesznymi obrazkami
bardzo chciałbym zobaczyć przeciwników aborcji, którym zgwałcili siostrę/żonę/matkę albo po badaniu prenatalnym okazuje się, że dziecko ma takie wady, że będzie żyło max 4 miesiące. Na tym portalu często podkreśla się jak faceci nienawidzą p0lek, jak są słabi i nie mają nic do zaoferowania to ja się pytam czy według Was facet, który chce swojej siostrze/żonie/matce oszczędzić bólu i cierpienia jest kochający i troskliwy czy jest ch---uje--m bo zgadza się na aborcję?
@melquiades: jak łatwo chłopom decydować co ma zrobić kobieta ze swoim ciałem. Szkoda, że po urodzeniu już zapominacie o tych dzieciach. Każdy antyaborcyjny osobnik powinien adoptować jedno niepełnosprawne dziecko, wtedy w pełni byliby za życiem. Już nie mówie, jaka beka ja nazywają zlepek komórek w którymś tygodniu dzieckiem. #!$%@? ciemnogród
@melquiades:

@aarahon: W sensie lewacy teraz udają że człowiekiem stajesz się w momencie jak dostajesz imię, tak? Niezła odklejka, ale wiadomo że nigdy nie byliście asami z biologii


Jak ty swoimi poglądami politycznymi określasz takie rzeczy, to jest dopiero niezła odklejka. Komórkozlep być może bez jednego neurona nawet dzieckiem nazywać xD

Pewnie nie wierzysz w neurologię, mózg to jakieś #!$%@?-wie-co, a twoja osoba hula na jakimś duchowym hardware nazywanym duszą.
Powie mi ktoś skąd w niemal bliźniaczych sytuacjach tak różna jest reakcja gówno mediów i najbardziej odmóżdżonej części społeczeństwa?


@melquiades: niestety ja też nie potrafię zrozumieć prawackich fikołków w obronie bezprawnych działań policji. Pisowców to jeszcze rozumiem, bo to ich milicja, ale że Konfederaci wolnościowcy bronią opresyjności państwa i bezprawia, to już jest niezły zgrzyt.