Wpis z mikrobloga

Koleżanka planowała w tym roku ślub z chłopakiem z którym są już 7 lat. Ale chłopakowi się coś odwidziało, bo naciska na dziecko i powiedzial, że skoro nie ma dziecka to nie będzie ślubu. Koleżance bardzo przykro się zrobiło, ale coś mi tu nie gra. Jej chłopak 4 lata
temu kompletnie po pijaku powiedział mi, że nie może mieć dzieci i nawet robił w tym kierunku badania to nie wiem dlaczego cała winę zrzuca w takim razie na koleżankę? Dziwne. Chyba jej to dzisiaj powiem to co jej chłopak powiedział mi 4 lata temu
#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zwiazki #dzieci
  • 15
  • Odpowiedz
@Vermeerrr: dziwnie to brzmi, ale jeżeli to prawda, to po co jej ślub? jeszcze jak by dziecko było na horyzoncie to powiedzmy że jakiegoś sensu można się by było dopatrzeć
  • Odpowiedz
  • 5
@Vermeerrr ale trzeba mieć #!$%@? we łbie żeby być z kimś 7 lat i pomimo świadomości o swojej niepłodności o tym tej drugiej osobie nie powiedzieć ( _)
  • Odpowiedz
@Vermeerrr: Powiedz lasce, #!$%@?, być z kimś 7 lat i takie wałki odwalać... Jak nie chce ślubu to niech weźmie to na klatę a nie jakieś podchody i intrygi żeby wyszło że to jej wina. Nie mówiąc o tym, żeby ukrywać taką rzecz przed drugą osobą przez tyle lat...
  • Odpowiedz