Wpis z mikrobloga

@niezdiagnozowany:
1) wymyśl sobie nowe imię według swojego widzimisię, inne od tego, które masz w dowodzie
2) wymyśl sobie nowe nazwisko według swojego widzimisię, inne od tego, które masz w dowodzie
3) bądź w zarządzie młodzieżowki znanej polskiej partii politycznej xD
  • Odpowiedz
@SUBAGAZI: Jeszcze większe łupanie? Przecież 500+ trafiałoby do znacznie mniejszej grupy osób zgodnie z narracją Razem niż trafia aktualnie. Socjal skierowany byłby tylko do najuboższych grup. Ile można #!$%@?ć kocopoły nie znając postulatów partii?
  • Odpowiedz
@SUBAGAZI: rozumiem że można tej partii nie lubić, ale trochę idiotyczne jest opieranie się na fałszywych podstawach.
Razem nie jest partią komunistyczną. Partia razem jako swój model państwa uważa model skandynawski, nie ZSRR
Z jakiego powodu ktoś chciałby głosować na Razem? Np. z tego powodu że chce zrównać i podwyższyć wiek emerytalny
Np. z tego powodu że chciałaby rozwiązać problem mieszkaniowy nie po stronie popytowej(dopłaty dla kupujących), tylko po stronie podażowej
  • Odpowiedz
@Emerkaes: propozycja rozwiązań które sprawdziły się w Singapurze lub Skandynawii w odniesieniu do Polski jest sama w sobie okrutnie idiotyczna. Nie można wziąć systemu powiedzmy Szwajcarskiego, zastosować go w Kamerunie i oczekiwać sukcesów. Nie polityki socjalnej Polska potrzebuje, ale rozwoju infrastruktury i wzrostu gospodarczego.

Zreszta, nie chce mi sie rozpisywać, jestem marynarzem i jeśli ta partia wygra, dobiorą mi się do skóry i to na ostro, kolokwialnie mówiąc
  • Odpowiedz