Wpis z mikrobloga

Ciekawi mnie jakim osobnikiem jest Putin. W sensie czy prywatnie jest taki sam jak służbowo?

Ćwiczył judo żeby bardziej efektywnie napieprzać żonę i dzieci ale jakby na jego drodze pojawił się ktoś mojej postury to obstawiam ze byłoby jak z wyjazdem do RPA

#wojna #rosja #ukraina
  • 12
  • Odpowiedz
@Grzesiok Myślisz że tchórz zdobył władze w Rosji?

@Orowerbogatszy: On władzy nie zdobył tylko została mu ona dana. Dlatego właśnie, że był usłużnym, pokornym i absolutnie niczym, poza wiernością się nie wyróżniającym funkcjonariuszem. A już na pewno nie wyróżniającym się inteligencją.
  • Odpowiedz
to ze jest tchórzem to jest fakt a nie hipoteza


I tak jak widac przygłupi tchórz jest w stanie zdobyć władze w Rosji


@Grzesiok: ja nigdy się nie odważyłem na taki statement, bo dla mnie takie ruchy jak planowanie zabójstwa jakiegoś polityka, dokonanie zabójstwa cudzymi rękami czy wysłanie ludzi z karabinami do innego kraju to były ruchy które wymagały jakiejś odwagi. W sensie myśl o potencjalnych konsekwencjach sprawia, że bałbym się
  • Odpowiedz
@Grzesiok Dlaczego jest tchórzem?

@surlin W jakimś stopniu zdobył, zabił mnóstwo ludzi i nawet teraz, kiedy jego władza jest w dużym kryzysie siedzi na stołku.

Tchórz, idiota, któremu dali władzę rozgrywa wszystkich w Rosji od 30 lat - abstrakcja.
  • Odpowiedz
Tchórz, idiota, któremu dali władzę rozgrywa wszystkich w Rosji od 30 lat - abstrakcja.

@Orowerbogatszy: Czy tchórz tego nie wiem. Natomiast, że idiota rządzi państwem moskiewskim to jest norma a nie coś dziwnego.
Pierwszy który się obwołał carem zrobił to po "kłótni z Bogiem" gdy stwierdził, że jest cezarem (czyli po rosyjsku Car) i że będzie jednoczył ziemie ruskie bo ma do nich prawo które wziął ze swojej głowy. W przerwach
  • Odpowiedz