Wpis z mikrobloga

@L3gion: nieśmiało przyznam że sam się zapatrywałem na jeden z takich super zestawów ale wystarczyło mi 5min klikania w internecie żeby zrobić reserch na poziomie totalnego troglodyty z lat 70' i rozeznać się że te składaki to kompletny szajs z perspektywy szczątkowej wiedzy którą już zaczerpnąłem nie ma u mnie zrozumienia jakie ameby kupują ten badziew sądzę że targetem jest totalnie wiejski okręg z dziur w których internet jest prestiżową nowością
  • Odpowiedz
  • 3
nie ma u mnie zrozumienia jakie ameby kupują ten badziew


@Gabaryt: Ja w sklepie kilka razy zastanawiam się czy wybieram dobry makaron a Janusz z Grażyno rzucają pół pensji na sprzęt, którego opłacalność da się sprawdzić jednym zdaniem w Google.
  • Odpowiedz
@L3gion: no ale firmy które tak robią powinny być mieszane z błotem po 15 razy rocznie przez youtuberów i media branżowe. Tu mamy do czynienia z największym sprzedawcą komputerów na allegro. Dramat.

Inna sprawa, ze na tych używkach zarabia więcej niż na nówkach. No patologia...
  • Odpowiedz
@L3gion: oj tam, marek z mariolą na kompach się nie znają to kupio pierwsze co im wyskoczy, a jak z peryferiami i się świeci jeszcze to kacperek będzie podwójnie zadowolony, a LoL i tak gówniakowi ruszy( ͡° ͜ʖ ͡°)proste
  • Odpowiedz
@L3gion: chytry traci dwa razy, jak ktoś chce zestaw komputerowy 5x taniej to sam się prosi o kłopoty.

Taki zestaw można kupić bez kombinowania na raty i do nauki wystarczy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
O ile nie masz moralniaka


@L3gion: Ale o co? Są wyłożone wszystkie parametry, bez ściemy. Kupujesz to co jest pokazane. Nawet nie napisał, że jest to zestaw gamingowy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nie masz ziomka od komputerów to zawsze można spytać AI
S.....y - >O ile nie masz moralniaka

@L3gion: Ale o co? Są wyłożone wszystkie parame...

źródło: aa

Pobierz
  • Odpowiedz