Wpis z mikrobloga

@WOWMichal Radomska ziemia słynie z tego że wypuszcza w świat elity intelektualne tego kraju. Leszek Kolakowski, Radosław Fogiel, Szymon Jadczak, Marek Suski, Kelles-Krauze, Rafał Foryś.
  • Odpowiedz
@WOWMichal: ja bym chciał, żeby teraz @L3stko czy inny konfederasta się wypowiedział na temat tych kandydatów. Pasuje wam, że takie głąby będą w sejmie? To jest ta świeżość? Jak tacy mają wywracać stolik, to ja dziękuję.
  • Odpowiedz
  • 6
Mordo, ale to nie ta konfederacja, musisz inną konfe zobaczyć, bo sa też inne konfederacje mordo. Tę od Sławka mordo musisz zobaczyć. serio inne są.
  • Odpowiedz
@WOWMichal: i to jest właśnie to. Zwolennicy konfederacji mówią, że absolutnie ona w żadną koalicję nie wejdzie z nikim. I może nawet liderzy w to wierzą. Tylko teraz mają 9 posłów, z których większość ma jakieś tam znane nazwisko i poparcie. Teraz najpewnie wprowadzą do sejmy 40-60 z czego 2/3 to będą nonamy, które pierwszy raz będą mieli realny wpływ na działanie państwa. Skąd taka pewność w ich wierność? Co zrobi
  • Odpowiedz
@WOWMichal: Krzysio Bosak chce nam budować elektrownie jądrową, dlatego na listy zaprasza ludzi którzy boją się sieci komórkowej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@WOWMichal: pamiętam zwolenników Konfy jak jeszcze z miesiąc temu mówili, że przecież Konfederacja ma spore struktury i skąd ja mogę wiedzieć, że będą na listy pchać kolegów i szurów. Wystarczyło przyjrzeć się tym strukturom i chwilę pomyśleć. Mentzen i tak będzie tych wszystkich pokemonów chował do szafy i prawdopodobnie wszyscy oni dostali już bana na niezatwierdzoną przez wierchuszkę komunikację przed wyborami. Będą gadać tylko o podatkach, stoliku i PO-PiSie, a przemilczą
  • Odpowiedz